Kolejny rewanż McGregora na horyzoncie. Na wczorajszym UFC 202 pokonał Nate’a Diaza większościową decyzją. Już po starciu tymczasowy mistrz wagi piórkowej Jose Aldo wyzwał Irlandczyka do walki na UFC 205.

Pierwsze starcie wygrał McGregor nokautując Brazylijczyka w 13 sekund. Dla Aldo była to pierwsza porażka od  10 lat. Podczas gdy Irlandczyk dwa razy walczył z Natem Diazem w kategorii półśredniej, Brazylijczyk został tymczasowym mistrzem wagi piórkowej.  Conor McGregor zapytany o rewanż odpowiedział:

Jak długo bujam się z Jose? Musi być ze dwa lata. On wycofał się z walki w ostatniej chwili. Kontynuowałem walcząc z innymi, przełożyliśmy dwuletni interes z tym chłopakiem. Wtedy on wszedł, a ja go pokonałem w 13 sekund. Trudno jest mi się tym ekscytować, szczególnie po jego ostatniej walce. To była decyzja. Nie wszedł do starcia i nie zrobił tego tak jak bym chciał. Więc nie wiem.

Jose Aldo nie ustępuje. Chce walczyć z McGregorem. Napisał na swoim internetowym profilu:

Wracaj i widzimy się na UFC 205 lub zostaw pas!

McGregor jako niekwestionowany mistrz wagi piórkowej ma obowiązek bronić pasa w starciu z tymczasowym mistrzem. UFC 205, na którym Aldo chce walczyć z Irlandczykiem, odbędzie się 12 listopada w Nowym Jorku.

 

 

Dyskusja

Pitbull Sports