MMA PLConor McGregorWraca “stary” McGregor? Tak twierdzi jego menadżer

Wraca “stary” McGregor? Tak twierdzi jego menadżer

Foto: sport.onet.pl

Powrót Conora McGregora (21-4) do UFC elektryzuje fanów MMA na świecie. Menadżer zawodnika – Audie Attar, widzi, iż Irlandczyk odzyskał cechy, dzięki którym będzie w stanie wrócić do MMA na dłużej.

McGregor to wciąż jedno z najpopularniejszych nazwisk ostatnich lat w MMA. Zawodnik spolaryzował fanów przez swoje kontrowersyjne zachowanie. Długo fighter odnosił jednak sukcesy, zdobywając przede wszystkim pasy mistrzowskie wagi piórkowej i lekkiej.

Od ostatniej walki “Notoriousa” minął ponad rok, kiedy to uległ Khabibowi Nurmagomedowowi (28-0). Przez ten czas spekulowano, czy Irlandczyk pojawi się jeszcze w klatce. Wątpliwości zostały rozwiane pod koniec roku, kiedy to ogłoszono jego starcie z Donaldem Cerrone (36-13, 1NC), które odbędzie się 18 stycznia podczas UFC 246.

Być może nie będzie to jednak jedyna walka McGregora w roku. Niektóre spekulacje zakładają bowiem, że 31-latek stoczy więcej pojedynków w roku. Takie tezy niejako potwierdza Attar, który pozytywnie wypowiada się na temat swojego podopiecznego.

Widzę wzrost poziomu ognia, który w nim płonie […] Obecnie Conor rozumie, kim jest i koncentruje się na tym. Ten rok będzie sezonem, a nie tylko jednym starcie.

Attar jest zadowolony, iż McGregor na nowo ma głód walki.

Jestem podekscytowany, gdyż nie widziałem tego w nim od kilku lat. Mówię ludziom, żeby po prostu usiedli i zobaczyli występ starego Conora McGregora. Szczerze wierzę w to, ponieważ wierzę w pracę, jaką w to włożył, a tego nie możesz udać.