MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

To już pewne! Znamy pierwsze informacje na temat gali Prime Time Wrestling, która powróci już w lutym 2022 roku! Na imprezie, która będzie już trzecim eventem pro wrestlingu po polsku wystąpi zawodnik mający ponad… 50 tys. obserwujących na Twitterze!

Trzecia gala PTW odbędzie się 19 lutego w hali Moris w Chorzowie. To będzie to samo miejsce, które było gospodarzem podczas premierowej edycji Prime Time Wrestling.

Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

Jak informuje w mediach społecznościowych PTW, na lutego gali BlackOut kibice pro wrestlingu znajdą gwiazdę – będzie nim Matt Sydal, który jest dobrze znany w tym specyficznym środowisku:

Sydal obecnie zatrudniony jest w organizacji AEW. Wcześniej występował w WWE jako Ecan Bourne, gdzie z Kofim Kingstonem stworzył duet mistrzów w walkach Tag Teamów. Sydal debiutował w pro wrestlingu na początku lat 2000.

Zobacz także:

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem na kanale ”Ebe Ebe” padło pytanie o przyszłość Marcina Wrzoska. ”El Testosteron” widzi byłego mistrza KSW w starciu z ”Polskim Kenem” bądź ”Szczeną”, ale nie jest pewny kto zostałby zwycięzcą.

Canelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie! Zgadzacie się z Canelo?

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) ponownie skrytykował walki youtuberów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mowa o braciach Paul, którzy toczą pojedynki na zasadach pięściarstwa. Zdaniem Meksykanina nie powinni dostać licencji.