MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

To już pewne! Znamy pierwsze informacje na temat gali Prime Time Wrestling, która powróci już w lutym 2022 roku! Na imprezie, która będzie już trzecim eventem pro wrestlingu po polsku wystąpi zawodnik mający ponad… 50 tys. obserwujących na Twitterze!

Prime Time Wrestling

Trzecia gala PTW odbędzie się 19 lutego w hali Moris w Chorzowie. To będzie to samo miejsce, które było gospodarzem podczas premierowej edycji Prime Time Wrestling.

Wraca Prime Time Wrestling! Na gali w lutym wystąpi zawodnik mający ponad… 500 tys. obserwujących!

Jak informuje w mediach społecznościowych PTW, na lutego gali BlackOut kibice pro wrestlingu znajdą gwiazdę – będzie nim Matt Sydal, który jest dobrze znany w tym specyficznym środowisku:

Sydal obecnie zatrudniony jest w organizacji AEW. Wcześniej występował w WWE jako Ecan Bourne, gdzie z Kofim Kingstonem stworzył duet mistrzów w walkach Tag Teamów. Sydal debiutował w pro wrestlingu na początku lat 2000.

Zobacz także:

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem na kanale ”Ebe Ebe” padło pytanie o przyszłość Marcina Wrzoska. ”El Testosteron” widzi byłego mistrza KSW w starciu z ”Polskim Kenem” bądź ”Szczeną”, ale nie jest pewny kto zostałby zwycięzcą.

Canelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie! Zgadzacie się z Canelo?

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) ponownie skrytykował walki youtuberów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mowa o braciach Paul, którzy toczą pojedynki na zasadach pięściarstwa. Zdaniem Meksykanina nie powinni dostać licencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis