MMA PLWotoreWOTORE powraca! Poznaj miejsce i termin WOTORE 4

WOTORE powraca! Poznaj miejsce i termin WOTORE 4

Foto: WOTORE

Pierwsza w Polsce federacja walk na gołe pięści powraca! Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach zobaczycie WOTORE 4 – inspirowane walkami gladiatorów widowisko w odświeżonej formule i na nowej arenie.

WOTORE jako pierwsze w Polsce zorganizowało walki na gołe pięści. Pierwsza gala WOTORE odbyła się w styczniu 2020 roku – również w katowickiej Walcowni – w Muzeum Hutnictwa Cynku. Około 300 gości mogło z bliska oglądać zmagania ośmiu zawodników wywodzących się z MMA, boksu, ju-jitsu, czy walk ulicznych. Druga edycja wydarzenia miała miejsce 23 maja 2020 roku w podkrakowskiej Alverni – to właśnie na gali WOTORE 2 odbyła się pierwsza w Polsce walka kobiet na gołe pięści. Z kolei zorganizowana we wrześniu tego samego roku gala WOTORE 3 zasłynęła ze starcia Karola Grzesiuka z Damianem Burym, których łączna masa wyniosła ponad ćwierć tony. Podczas gali odbyły się cztery fascynujące superfighty z udziałem m.in. Kamila Janika i Mariusza „Radzika” Radziszewskiego.

WOTORE 4 – nowa formuła

WOTORE 4 to zmiany. Organizatorzy postawili na widowiskowość i wyznaczyli nowe, dozwolone techniki walki.

Czas trwania walki: pojedynki na WOTORE 4 odbywać się będą na dystansie trzech rund, z czego dwie pierwsze będą trwały trzy minuty, a ostatnia będzie trwała bez limitu czasowego.

Dozwolone techniki: w trakcie walki zawodnicy mogą stosować wszystkie kopnięcia, podczas gdy ich przeciwnik będzie w parterze. Razem z łokciami i uderzeniami głową daje to pełen wachlarz możliwości walki.

Arena: wkrótce pojawi się informacja o nowej arenie dostosowanej do zwiększania tempa walk.

Gala WOTORE 4 – 21 stycznia

Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach odbędzie się widowisko, które połączy pierwotny format walk gladiatorów z ulicznym stylem. Podczas gali odbędzie się turniej starć na gołe pięści i superfighty, które wyniosą wydarzenie na wyższy level.

Od 10 grudnia będzie można nabyć wejściówki na galę oraz zakupić PPV na stronie tvwotore.com.

STAY TUNED

WOTORE

[informacja prasowa]

Zobacz także:

FEN 37 – wyniki

Organizacja Fight Exclusieve Night przygotowała najmocniejszą rozpiskę w swojej historii. Czekają nas m.in. aż cztery mistrzowskie walki, w których zobaczymy takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Bajor czy Cezary Oleksiejczuk.

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.