MMA PLWotoreWOTORE 6 Wielki Rewanż już 21. października! Denis Labryga czy Piotr Więcławski?

WOTORE 6 Wielki Rewanż już 21. października! Denis Labryga czy Piotr Więcławski?

WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się 21. października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie. Walka wieczoru to wielki rewanż walki, która odbyła się na WOTORE 4 – Denis Labryga vs. Piotr Więcławski!

WOTORE 6
Foto: WOTORE

Walka Piotra Więcławskiego z Denisem Labrygą została okrzyknięta najbardziej emocjonującym pojedynkiem w historii WOTORE! Niezliczona ilość zwrotów akcji i ogromna chęć wygranej obu zawodników to idealne podsumowanie walki, którą możecie zobaczyć poniżej.

Denis Labryga zaczął swoją przygodę ze sportami walki 10 lat temu. W 2014 roku zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów K1 i Puchar Świata (również w K1). Cztery lata temu – przez swoje zachowanie i kilka nieciekawych sytuacji dostał zakaz treningu. Wraca jednak silniejszy i głodny kolejnych sukcesów. 

Piotr Więcławski – zawodnik związany z WOTORE, który docenia nasze zasady – jako najbardziej zbliżone do „ulicznej solówki”. Bokser, który brał już udział w kilku turniejach, które zwyciężał po walkach z pięcioma różnymi zawodnikami!

Pierwsze starcie, po bardzo wyrównanym pojedynku wygrał Denis Labryga – przez TKO.

W trakcie WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się również finał WOTORE 5, w którym zawalczy pochodzący z Hiszpanii, znany z King Of The Streets – Raul Joshua Stir.

Jego przeciwnikiem będzie Bartosz “Ufol” Kwiatkowski, który w federacji WOTORE może pochwalić się rekordem 3-0. Prawdopodobnie najbardziej emocjonującą walkę stoczył z Krzysztofem Waczyńskim w trakcie WOTORE 5 Krwawy Spektakl.

Podczas WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się ośmioosobowy turniej i pięć SuperFightów, z czego jeden budzący spore kontrowersje wśród fanów federacji.

Na gołe pięści feat Denis Labryga

Więcej informacji wkrótce.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis