MMA PLWotoreWOTORE 6: Profesor “Ufol”! Bartosz Kwiatkowski wygrywa turniej WOTORE 5 po krwawej walce i zgarnia dużą kasę!

WOTORE 6: Profesor “Ufol”! Bartosz Kwiatkowski wygrywa turniej WOTORE 5 po krwawej walce i zgarnia dużą kasę!

Tym razem na trwającej gali WOTORE 6 doszło do finałowego starcia turnieju, który odbył się na poprzedniej gali. W pojedynku, którego stawką było 50 tysięcy złotych zmierzyli się Raul Joshua Stir i Bartosz „Ufol” Kwiatkowski.

Ufol

Pierwsza runda była bardzo intensywna! “Ufol” szybko trafił Hiszpana, powodując że jego błędnik zaczął szwankować i szybko poszedł po próbę duszenia. Stir jednak przytomnie… wypadł z areny walk i sędzia musiał walkę wznowić w środku. Później Kwiatkowski miał wyraźną przewagę w stójce nad przeciwnikiem, trafiał go kombinacjami bokserskimi, tworząc poważne rozcięcia na twarzy. Jednak w pierwszej odsłonie nie udało się Polakowi zakończyć tej walki na swoją korzyść.

W drugiej rundzie dynamika pojedynku trochę się uspokoiła. “Ufol” zaczął od mocnego kolana, a potem próbował tworzyć kolejne rozcięcia na twarzy Stira po ciosach pięściarskich. Hiszpan wyraźnie był zmęczony, co widać było pod koniec rundy, kiedy… wypadł z areny walki, ale tym razem powodem nie była ucieczka od próby poddania ze strony Polaka, ale zwykłe zmęczenie.

W trzeciej rundzie oglądaliśmy zakończenie tego starcia. Walczący jak profesor “Ufol” ponownie mocno naruszył Hiszpana, który padł na matę, a potem złapał jego szyję i zdołał poddać duszeniem zza pleców, czym zakończył ten pojedynek.

Bartosz Kwiatkowski wygrał zatem turniej WOTORE 5 i z Konstancina-Jeziornej wraca bogatszy o 50 tysięcy złotych.

Zobacz także:

Wrzosek chwali Szpilkę po jego walce z Denisem Załęckim: Nie będziesz napier**lał się z kimś, kto macha łapami na oślep! Widzieliście?

Arkadiusz Wrzosek, czyli nowa gwiazda Federacji KSW, który do świata MMA wchodzi jako utytułowany kickbokser chwali Artura Szpilkę po jego walce z Denisem Załęckim, do której doszło na gali High League 4.

Paweł Jóźwiak zapewnia: Te walki już nikogo nie interesują! Sportowcy niestety są nudni! Co wy na to?

Paweł Jóźwiak podczas wczorajszego programu na kanale organizacji WOTORE wypowiedział się o dzisiejszych czasach. Prezes Fight Exclusive Night zapewnia, że teraz rynek przejęły freak fighty, a sportowcy niestety są nudni.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis