MMA PLMarcin NajmanWOTORE 6: Jest wideo! W takim stylu Najman przegrał z Pawłem Jóźwiakiem!

WOTORE 6: Jest wideo! W takim stylu Najman przegrał z Pawłem Jóźwiakiem!

Faworyt bukmacherów nie zawiódł. Paweł Jóźwiak błyskawicznie znokautował Marcina Najmana. Walka nie potrwała… nawet minuty. Prezes Fight Exclusive Night mógł cieszyć się z efektownego debiutu.

Najman

W main evencie ponownie zwycięzcą został Denis Labryga, który szybko, bowiem w pierwszej odsłonie zastopował Piotra Więcławskiego.

Zwycięzcą turnieju WOTORE 5 został zaś Bartosz Kwiatkowski. ”Ufol” pokazał się z naprawdę świetnej strony. Pełne wyniki zobaczycie [TUTAJ]

Szybkie skończenie!

To długo nie potrwało… Paweł Jóźwiak w niecałą minutę zdemolował Marcina Najmana. W sieci pojawiło się nagranie z całej walki.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Nie było taryfy ulgowej! Dziennikarz sparował z… Robertem Ruchałą! [WIDEO] Widzieliście?

Na Kanale Sportowym pojawił się już zapowiadany wcześniej materiał z Robertem Ruchałą (8-0). Maciej Turski sparował z polskim prospektem. Taryfy ulgowej nie było! Przypomnijmy, że dziennikarz trenuje sztuki walki i w przyszłości niewykluczona jest jego walka w jednej z freakowych organizacji. Turski to również komentator największej organizacji w naszym kraju.

Don Kasjo mocno o Załęckim: Pe**s The War, wielki zawodnik! Tańcula chociaż coś wygrał! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Michała ”Boxdela” Barona. ”Don Kasjo” odniósł się do słów jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto Kasjusz wspomniał o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis