MMA PLWotoreWOTORE 5 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

WOTORE 5 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści – WOTORE 5. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

WOTORE 5 rozpiska
Foto: WOTORE

W walce wieczoru spotkają się dwaj doświadczeni zawodnicy MMA, których mogliśmy już ogladać choćby podczas gal KSW. Naprzeciw siebie staną bowiem “Polski Zombie” i “Psychopata” czyli Marcin Wrzosek oraz Vaso Bakocevic.

Po raz drugi na gołe pięści zmierzą się Michał Królik i Bartosz Batra. Podczas gali GENESIS lepszy okazał się “Królik”, ale tym razem zasady pojedynku będą już nieco inne.

Podczas gali WOTORE 5 odbędzie się również finał z gali WOTORE 4. O zwycięstwo w nim powalczą Dominik Owsiany i Jakub Ozga

Oprócz superfightów podczas gali odbędzie się również turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników.

Kontynuacja zmian zapoczątkowanych na WOTORE 4

Czas trwania walki: aby walki były jeszcze bardziej widowiskowe, pojedynki w WOTORE 5 odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały po 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.

Dozwolone techniki: na WOTORE 5 dozwolone będą rozmaite, mieszane techniki walk. W trakcie walki zawodnicy będą mogli np. stosować wszystkie kopnięcia, także kiedy przeciwnik będzie znajdował się w parterze, używać łokci i uderzeń głową. Daje to zawodnikom pełny wachlarz możliwości, a widzom – gwarancję niezapomnianych emocji!

WOTORE 5

Data: 29 kwietnia 2022
Transmisja: 20:00 (piątek)

PPV – TV.WOTORE.COM (od 26,99 zł)

Rozpiska WOTORE 5:

Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek
Bartosz Batra vs. Michał Królik
Jakub Ozga vs. Dominik Owsiany – finał turnieju z gali WOTORE 4
Christos Navrozidis vs. Rafał Szczerbiński
Szymon Szynkiewicz vs. Robert Maruszak

Pary turniejowe:
Krystian Rosa vs. Krzysztof „Rambo” Waczyński
Michał „Kornik” Kornacki vs. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski
Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
Raul Joshua Stir vs. Paweł Malinowski

Zobacz także:

Tyson Fury chce walki z Francisem Ngannou! Mistrz UFC odpowiedział! [WIDEO]

Kolejny wielki sukces w zawodowym boksie odniósł mistrz WBC wagi ciężkiej Tyson Fury. Brytyjczyk w walce wieczoru wczorajszej gali na Wembley znokautował w szóstej rundzie Diliana Whyte’a i obronił posiadany przez siebie tytuł mistrzowski. Fury ogłosił zakończenie kariery, ale… nie wykluczył walki z mistrzem wagi ciężkiej UFC.

Krzysztof Soszyński do polskich kibiców: Musicie zrozumieć, że w tym sporcie nie chodzi tylko o Pudziana! Co wy na to?

Krzysztof Soszyński (26-12-1) weteran UFC ma ważne przesłanie do polskich kibiców po sobotniej gali KSW 69. ”Polish Experiment” jest komentatorem największej organizacji w naszym kraju i już od dłuższego czasu może z bliska zobaczyć wszystkie eventy. 44-latek zapewniał, że ostatnia gala zrobiła na nim wielkie wrażenie – mimo braku wielki nazwisk w karcie walk. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis