MMA PLWotoreWOTORE 5: Raul Joshua Stir naruszył Rosę. Polak nie był w stanie kontynuować walki

WOTORE 5: Raul Joshua Stir naruszył Rosę. Polak nie był w stanie kontynuować walki

Raul Joshua Stir pokonał Krystiana Rosę w drugim półfinale turnieju na gali WOTORE 5.

WOTORE 5 Raul Joshua Stir

Rosa ruszył na rywala z huraganowym atakiem. Bił kolejnymi ciosami, ale nie był w stanie skończyć Hiszpana. Stir został rozbity, ale ale zaczął się odgryzać. Kolejne mocne wymiany, w których Polak wyglądał naprawdę dobrze. Miał on jednak pecha, gdyż poślizgnął się w jednej z akcji. Hiszpan wykorzystał to i poobijał go nieco w parterze.

Stir miał problem z okiem, co starał się wykorzystać rywal zadając kolejne ciosy. Hiszpan nie pozostał jednak bierny. Stir zaatakował mocno wstrząsając rywala lewym sierpowym. Jego przeciwnik po kolejnych uderzeniach wypadł z areny. Po powrocie Rosa zgłosił problemy z widzeniem na skutek opuchlizny w okolicach oka. Nie był on w stanie kontynuować pojedynku i to Hiszpan został zwycięzcą.

Zwycięzca zmierzy się w finale turnieju z Bartoszem “Ufolem” Kwiatkowskim. Pojedynek finałowy odbędzie się jednak już na gali WOTORE 6.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis