MMA PLWotoreWotore 5 PPV. Jak oglądać?

Wotore 5 PPV. Jak oglądać?

Już dziś w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści – WOTORE 5. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

WOTORE 5 PPV
Foto: WOTORE

Bohaterami walki wieczoru będą doświadczeni zawodnicy MMA, którzy mają za sobą chociażby występy w Federacji KSW. Na gołe pięści zmierzą się bowiem Marcin “Polski Zombie” Wrzosek oraz Vaso “Psychopata” Bakocevic.

Dojdzie również do rewanżu miedzy Michałem Królik i Bartosz Batra.Na gali GENESIS lepszy okazał się “Matrix”, ale tym razem zasady walki będą nieco odmienne.

O zwycięstwo w finale turnieju rozpoczętego na gali WOTRORE powalczą Dominik Owsiany i Jakub Ozga.

Ponadto odbędą się jeszcze dwa superfighty oraz ośmiosobowy turniej.

Wotore 5 PPV. Jak oglądać?

Gala WOTORE 5 dostępna będzie w systemie PPV na tv.wotore.com. Transmisja rozpocznie się w piątek o godz. 20:00.

Transmisja gali dostępna jest w jednym z dwóch wariantów.

  • wariant BASIC zapewnia jakość 720p oraz dostęp do zapisu wideo przez 24 godziny. Wśród dostępnych form płatność znajdziemy przelew internetowy i BLIK (koszt 27,23 zł) jak również kartę płatniczą, Google Pay oraz Apple Pay (koszt 28,77 zł)
  • wariant PREMIUM z kolei oferuje jakość 1080 oraz dostęp do zapisu wideo przedłużony do 7 dni. Opłata w tym wypadku jest nieco wyższa i w zależnośći od wybranej formy płatności wynosi od 34,30 zł do 35,98 zł.

Organizacja WOTORE oferuje również możliwość charytatywnego wsparcia Ukrainy a konkretnie przekazania trzech złotych na rzecz zbiórki prowadzonej przez Polską Akcję Humanitarną. Widzowie mogą więc wybrać również wariant BASIC UKRAINA (koszt od 30,26 zł) lub PREMIUM UKRAINA (koszt od 37,32 zł).

Do prawidłowego odtworzenia transmisji niezbędne jest spełnienie poniższych wymagań technicznych.

Warto pamiętać, że w tym samym czasie użytkownik może być zalogowany tylko na jednym urządzeniu jednocześnie. Istnieje również możliwość ulepszenia licencji BASIC do PREMIUM.

WOTORE 5 PPV

Rozpiska WOTORE 5:

Początek gali: 20:00

Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek
Bartosz Batra vs. Michał Królik
Jakub Ozga vs. Dominik Owsiany – finał turnieju z gali WOTORE 4
Christos Navrozidis vs. Rafał Szczerbiński
Szymon Szynkiewicz vs. Robert Maruszak

Pary turniejowe:
Krystian Rosa vs. Krzysztof „Rambo” Waczyński
Michał „Kornik” Kornacki vs. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski
Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
Raul Joshua Stir vs. Paweł Malinowski

Zobacz także:

Były mistrz Glory i pogromca mistrza UFC rywalem Radka Paczuskiego na KSW 70

Podczas gali KSW 70 dojdzie do zderzenia dwóch znakomitych specjalistów od sportów uderzanych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie MMA. W boju tym jeden z najlepszych polskich kickboxerów, Radosław Paczuski (3-0, 2 KO), zmierzy się z byłym mistrzem organizacji Glory i zawodnikiem Levels Fight League, Jasonem Wilnisem (2-0, 1 KO). Pojedynek, do którego dojdzie 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, odbędzie się w kategorii średniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis