MMA PLWotoreWOTORE 5: Paweł “Venom” Kubielas niesamowitymi backfistami skończył “Polskiego Wikinga”

WOTORE 5: Paweł “Venom” Kubielas niesamowitymi backfistami skończył “Polskiego Wikinga”

Paweł „Venom” Kubielas popisał się niesamowicie efektownymi akcjami i szybko skończyła Pawła „Polskiego Wikinga” Gołębiewskiego w trzecim ćwierćfinale turnieju na gali WOTORE 5.

Gołębiewski

Kubielas próbował schodzić do nóg, ale bez powodzenia. Gołębiewski dobrze zatrzymywał te próby i kontrował ciosami. Kubielas zaskoczył jednak przeciwnika obrotowym backfistem. Potem “Venom” zrobił to raz jeszcze i trafił jeszcze mocniej. Wstrząśnięty “Polski Wiking” został całkowicie wręcz zamroczony. Kubielas dopadł do niego z ciosami i zakończył pojedynek.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis