MMA PLWotoreWOTORE 5: Dominik Owsiany wygrywa krótką, lecz ekscytującą walkę z Ozgą i zgarnia 50 tysięcy złotych

WOTORE 5: Dominik Owsiany wygrywa krótką, lecz ekscytującą walkę z Ozgą i zgarnia 50 tysięcy złotych

Dominik Owsiany pokonał Jakuba Ozgę w finale turnieju z gali WOTORE 4, który odbył się podczas dzisiejszej gali WOTORE 5. Pojedynek został zakończony w pierwszej rundzie a jego zwycięzcą zgarnął czek na 50 tysięcy złotych.

WOTORE 5 Dominik Owsiany

Ozga ruszył do przodu na początku pojedynku. Klinczował a potem zawodnicy wdali się w mocną wymianę. Przewagę zyskał Ozga i po serii jego mocnych ciosów rywala na moment opuścił arenę. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów korzystał z lepszych warunków fizycznych raz po raz wyrzucając przeciwnika poza pole walki. Owsiany znakomicie pracował jednak ciosami. Udało mu się naprawdę mocno trafić. Zawodnik MMA Krosno zasypał rywala gradem ciosów i doprowadził do przerwania pojedynku.

Brak opisu.

W drodze do finału Ozga znokautował soccer kickiem Marcina Szołtysika a następnie pokonał Mateusza Michelusa. Z kolei Owsiany w kolejnych rundach eliminował Arkdiusza “Rooneya” Jędraczkę oraz po stompach i soccer kickach Kamila Heberleina.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis