MMA PLJurasWOTORE 4: Juras komentatorem, sprzedaż reflinków PPV przeznaczona na fundację K2 Zaborowscy!

WOTORE 4: Juras komentatorem, sprzedaż reflinków PPV przeznaczona na fundację K2 Zaborowscy!

Już w najbliższy piątek wraca organizacja WOTORE. Czwarta edycja zapowiada się bardzo ciekawie. W walce wieczoru pasa bronić będzie Michał Pasternak. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzy się z popularnym Simonem ”Savage” Henriksenem.

Juras

Czeka nas turniej na gołe pięści, a oto uczestnicy – Bartosz Zaczeniuk, Tomasz ”Purzyc” Purzycki, Dominik Owsiany, Krzysztof Pietraszek, Arkadiusz Jędraczka, Kamil Herlain, Marcin Szołtysik czy Robert Maruszak.

Brawo!

To już pewne. 30% ze sprzedaży PPV z reflinku gali WOTORE 4 zostaną przeznaczone na Fundację K2 Zaborowscy.

Fundacja K2 Zaborowscy została założona przez Karolinę i Łukasza Zaborowskich. Karolina Kowalkiewicz Zaborowska jest zawodniczką mieszanych sztuk walki w największej na świecie organizacji UFC, jest też była pretendentką do tytułu Mistrza Świata (UFC) i pierwszą Mistrzynią KSW. Łukasz Zaborowski to trener wielu zawodników takich federacji jak UFC czy KSW jest też trenerem Reprezentacji Polski MMA Polska.

WOTORE 4 PPV

To nie koniec dobrych informacji. Komentatorem piątkowej gali będzie legendarny Łukasz Jurkowski. Wraz z ”Jurasem” komentować będzie Filip Błachut.

Zobacz także:

High League 2: Kwieciński pieniądze z PPV przekaże na schronisko! “Alanik”: Ja dotrzymuję słowa! Widzieliście?

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki zastanawia się gdzie teraz będzie walczyć Kayla Harrison. Była medalistka olimpijska w judo oraz dwukrotna zwyciężczyni turnieju organizacji PFL jest obecnie wolną zawodniczką.

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie! Widzieliście?

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis