MMA PLBez kategoriiWOTORE 3: Uczestnik ”Tylko Jeden” spróbuje swoich sił w walce na gołe pięści!

WOTORE 3: Uczestnik ”Tylko Jeden” spróbuje swoich sił w walce na gołe pięści!

Już dziewiętnastego września odbędzie się trzecia edycja WOTORE, a dziś poznaliśmy ciekawie zapowiadający się super fight. Zobaczymy w nim dwóch zawodników MMA.

To ma być jeszcze bardziej emocjonująca i krwawsza sobota! Na arenie walk zmierzą się giganci jeśli chodzi o gabaryty. Karol “King Kong” Grzesiuk i Damian “Mały” Bury obaj mierzą po 200 cm wzrostu i ważą odpowiednio 132 kg i 133 kg. I tym razem czeka nas również turniej, a pierwszych uczestników mamy poznać lada dzień.

Był program ”Tylko Jeden”, a teraz walka na gołe pięści!

Już we wrześniu czeka nas ciekawe zestawienie dwóch zawodników mieszanych sztuk walki, którzy spróbują swoich sił w walce na gołe pięści. Doświadczony Mariusz Radziszewski (17-17-2) zmierzy się z Saidem-Magomedem Abdulkadyrovem (7-1).

”Radzik” może aktualnie pochwalić się serią trzech wygranych z rzędu. Podopieczny Łukasza Zaborowskiego w Słowacji poddawał Guilherme Cadene. Były też dwa starty w Polsce. Radziszewski zakończył je efektownie przed czasem.

36-latek dostał szansę pokazania się w programie ”Tylko Jeden”, w którym zwycięzca zgarniał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Radziszewski w pierwszym i ostatnim pojedynku zmierzył się w rewanżu po latach z Tomaszem Romanowskim. Wojownik z Stargardu Szczecińskiego udowodnił, że robi postępy i dużo się zmieniło od ich pierwszej walki. Tomek wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Said pierwszej zawodowej przegranej doznał w 2018 roku. Podczas Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach został pewnie wypunktowany w starciu z Kamilem Oniszczukiem. Od tej walki 25-latek odnotował trzy zwycięstwa, w tym wszystkie efektownie przed czasem.

Ostatni pojedynek reprezentanta Grapplingu Kraków miał miejsce w listopadzie poprzedniego roku. Na Mazurskiej Gali MMA w Ełku szybko poddał lokalnego zawodnika Piotra Mroza. Co ciekawe Said-Magomed Abdulkadyrov również starał się dostać do programu ”Tylko Jeden”.

Zobacz także:

Maciej Kazieczko pozostaje w karcie! Zadowoleni?

Reprezentant Ankosu Poznań wystąpi już w sobotę. Co ważne udało się znaleźć zastępstwo

Jan Błachowicz odpowiada na krytykę w stronę jego menadżerki! Kto ma rację?

Jan Błachowicz jest przekonany, że ludzie nie są świadomi jak dużo zrobiła Dorota Jurkowska w drodze po pas mistrzowski. Zobaczcie całą rozmowę