MMA PLwalki na gołe pięściWOTORE 3: Słowo dotrzymane. Pasternak-Samociuk na gołe pięści już we wrześniu!

WOTORE 3: Słowo dotrzymane. Pasternak-Samociuk na gołe pięści już we wrześniu!

Już dziewiętnastego września odbędzie się trzecia edycja Wotore, a organizacja poinformowała o następnym ciekawy superfighcie. Słowo zostało dotrzymane! Tym samym Michał Pasternak w rywalizacji na gołe pięści spotka się z Markiem Samociukiem.

To ma być jeszcze bardziej emocjonująca i krwawsza sobota! Na arenie walk zmierzą się giganci jeśli chodzi o gabaryty. Karol “King Kong” Grzesiuk i Damian “Mały” Bury obaj mierzą po 200 cm wzrostu i ważą odpowiednio 132 kg oraz 133 kg. I tym razem czeka nas turniej, a pierwszych uczestników mamy poznać lada dzień.

Doświadczony Michał Pasternak na arenie walk pokaże swoje umiejętności!

Michał Pasternak doczekał się i już oficjalnie we wrześniu dojdzie do jego udziału w następnym wydarzeniu Wotore. Dla Marka Samociuka będzie to bardzo trudne zadanie. Podopieczny Łukasza Grochowskiego celuje w wyzwania, bo przecież jeszcze nie tak dawno rzucał wyzwanie w kierunku Marcina Różalskiego.

Reprezentant Dziki Wschód Biała Podlaska postanowił zaryzykować i przyjął w ostatniej chwili ofertę uczestnictwa w pierwszym turnieju na gołe pięści w Polsce! Marek pokazał kawał charakteru i umiejętności, które doprowadziły go do głównej nagrody. Samociuk wystąpił również na drugiej edycji, gdzie tym razem czekał go superfight. Po niecałych dwóch minutach zakończył pojedynek z Denisem Załęckim. Smaczku dodaje fakt, że właśnie w miejsce Załęckiego wszedł Samociuk przy pierwszym turnieju, który niespodziewanie wygrał.

Michał Pasternak to doświadczony zawodnik MMA – mający na koncie walki w największej Azjatyckiej organizacji na świecie. ”Wampir” swój pierwszy pojedynek na gołe pięści zaliczył na ostatnim Wotore. Podopieczny Mirosława Oknińskiego również wszedł w ostatniej chwili do turnieju – co okazało się dobrą decyzją. Pasternak bez większych problemów dwukrotnie poddawał dużo większego Damiana Burego. To samo było w przypadku walki finałowej, gdy po dwóch minutach i 27-sekundach znalazł sposób na Kacpra Miklasza.

Zobacz także:

Marcin Najman nie wyklucza innej opcji! Zaskoczeni?

Marcin Najman wraca do klatki już w sobotę. Najman nie wyklucza walki z.. Sami zobaczcie

Piękne zachowanie! Gamrot zostanie w KSW czy przejdzie do UFC?

Mateusz Gamrot w sobotę stoczył swoją ostatnią walkę w kontrakcie KSW. Piękne zachowanie jednego z właścicieli organizacji