MMA PLWotoreWOTORE 3: Mariusz Radziszewski wygrywa najdłuższą walkę. Rywal zbyt często opuszczał arenę

WOTORE 3: Mariusz Radziszewski wygrywa najdłuższą walkę. Rywal zbyt często opuszczał arenę

Mariusz “Radzik” Radziszewski pokonał Saida Magomeda “Pitbull” Abdulkadyrova w bardzo długiej walce podczas gali WOTORE 3.

Zawodnicy zaczęli od wzajemnego szachowania i przede wszystkim niskich kopnięć. Abdulkadyrov zszedł do parteru, gdzie uzyskał pozycję boczną. Nie był jednak wystarczająco aktywny i sędzia podniósł walkę. Abdulkadyrov trafił mocnym podbródkowym. Czeczen reprezentujący Spartakus Rzeszów ponownie spróbował parteru, lecz przeciwnik wypadł z areny (po raz kolejny). Po serii ciosów “Pitbulla” przeciwnik raz po raz wypadał poza arenę. “Radzik” próbował uderzenia łokciem, przeciwnik odpowiedział backfistem. Walka trwała naprawdę długo w stosunku do poprzednich pojedynków na WOTORE. Radziszewski zaczął przejmować kontrolę, a jego przeciwnik tracił siły. Zawodnik Shark Top Team dobrze obijał korpus rywala. Abdulkadyrov coraz częściej po ciosach “uciekał” z areny, za co był upominany przez sędziego. W końcu jednak Czeczenowi udało się przewrócić przeciwnika. Abdulkadyrov był z góry, lecz ponownie nie był wystarczająco aktywny. Po wznowieniu “Pitbull” raz jeszcze opuścił arenę. Zawodnik ponownie został ostrzeżony po sędziego. Po ponownym wypadnięciu arbiter zakończył pojedynek. Cała walka trwała kilkanaście minut.

Zobacz także:

WOTORE 3 – wyniki

Kolejna gala walk na gołe pięści. Podczas niej wystąpią m.in. zawodnicy MMA. O pas powalczy Michał Pasternak, w turnieju o 50 tysięcy złotych Adam Biegański, a ponadto zobaczymy też tego wieczoru Mariusza Radziszewskiego.