MMA PLBrave“Wonder Woman” MMA zatrzymała przestępcę! Obnażał się przed innymi!

“Wonder Woman” MMA zatrzymała przestępcę! Obnażał się przed innymi!

“Wonder Woman” MMA zatrzymała przestępcę w swoim rodzinnym mieście! O wyczynie Brazylijki piszą media na całym świecie!

Pseudonim “Wonder Woman” pochodzący od fikcyjnej super-bohaterki nosi zawodniczka organizacji Brave CF Maria Ribeiro. Była ona bohaterką głośnej w ostatnich dniach historii!

“Wonder Woman” MMA zatrzymała przestępcę!

Walcząca w wadze słomkowej zawodniczka opuszczała dom w Sinop w Brazylii. Wybierała się na zakupy wraz ze swoją szwagierką oraz przyjacielem. Kiedy wchodziła do samochodu, pewien mężczyzna zaczął się przed nią obnażać!

Oto jak ta sytuacja wyglądała bezpośrednio z perspektywy Ribeiro:

“Wyszłam z domu i już miałam wsiąść do samochodu, gdy ten facet się obnażył. W ciągu 10 sekund miałam milion myśli w głowie. Na podwórku cały czas bawiliśmy się z trójką dzieci, mój brat chodzi do pracy, a w domach są samotne kobiety i ich trzyletnie, czteroletnie pociechy. Wyobraźcie sobie, co się by stało, gdyby ten facet się tam znowu pojawił.

Wyskoczyłam z samochodu i zaczęłam za nim biec. Nie miałam butów, dogoniłam go na boso. Zaczął krzyczeć, że jest niewinny, że tylko próbował pobawić się tylko swoim przyrodzeniem. Uderzyłam go i obaliłam. Kiedy moim przyjaciele zobaczyli, że on krwawi, zadzwonili po policję. Został aresztowany.”

Po całym tym incydencie, Ribeiro zainteresowała się przeszłością tego mężczyzny. Dowiedziała się gdzie mieszka i rozmawiała z jego sąsiadami. Opisali go jako “dziwnego”:

“To mnie wkurzyło. Widzimy jaki jest dzisiaj świat i ile mamy prób gwałtu. Wiemy, co się dzieje każdego dnia. Nie mogłabym spać, gdybym wtedy za nim nie pobiegła. Widząc kobiety myślał, że może być bezkarny.”

Mężczyzna spędził “na dołku” 24 godziny i został wypuszczony. Brazylijskie władze nie mogą dłużej przetrzymywać osób w areszcie. Sprawa jednak została przekazana do prokuratury.

Maria Ribeiro to zawodniczka MMA z rekordem 5-3. Miała wrócić do klatki w kwietniu, ale na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa. Wydarzenie z jej udziałem zostało odwołane. Obecnie przebywa w Kurytybie, gdzie trenuje.

Kiedy UFC 249?

Już w sobotę 9 maja wraca UFC! Wszelkie informacje o tej gali znajdziecie na naszej stronie.

Co Dana White sądzi o pandemii?

Prezydent UFC wyraził swoje zdanie o panującej pandemii koronawirusa. Jak ludzie będą znosić takie zamknięcie na dłuższą metę?

Co po UFC 249?

Kolejne gale UFC już 13 i 16 maja. Wiadomo jakie będą walki wieczoru tych gal.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis