MMA PLBellatorWojna na Ukrainie. Niepokonany mistrz Bellatora walczy z Rosją. Pozuje z innymi żołnierzami z pasem

Wojna na Ukrainie. Niepokonany mistrz Bellatora walczy z Rosją. Pozuje z innymi żołnierzami z pasem

Wojna na Ukrainie cały czas trwa i najazd Rosjan na niepodległe państwo wydaje się, że będzie trwać bardzo długo. W tych drastycznych okolicznościach, mistrzowie różnych sportów walki z Ukrainy pozostają do dyspozycji kraju.

Wojna na Ukrainie

Z Rosją na co dzień walczą bracia Kliczko, ale także Aleksandr Usyk czy Wasyl Łomaczenko. To jednak nie jedyni mistrzowie sportów walki, którzy przyodziali mundur żołnierski.

Kolejnym jest mistrz wagi półśredniej Bellatora – Jarosław Amosov, który udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak pozuje z pasem w towarzystwie innych ukraińskich żołnierzy.

Wojna na Ukrainie. Niepokonany mistrz Bellatora pozuje z innymi żołnierzami z pasem

Amosov po odebraniu pasa mistrzowskiego Douglasowi Limie, miał go bronić na gali Bellator 281 w Londynie. Majowe starcie z Michaelem Pagem jednak został odwołane, bowiem Amosov zdecydował się wrócić do kraju i pomagać w obronie niepodległości przed rosyjską inwazją.

Wczoraj w sieci pojawiły się materiały, na których widać Amosonova w pełnym umundurowaniu, wychodzącego ze schornu z pasem oraz pozującego do zdjęcia z innimi ukraińskimi żołnierzami:

Póki co nie wiadomo kiedy Amosov wróci do startów w okrągłej klatce Bellatora. Wszystko zależne jest od przebiegu wojny na Ukrainie.

Zobacz także:

Robert Ruchała zmierzy się z niepokonanym Włochem na KSW 69!

Poznaliśmy rywala Roberta Ruchały na galę KSW 69. Przeciwnikiem 23-latka w jego czwartym pojedynku dla Konfrontacji Sztuk Walki będzie Włoch, Michele Baiano.

Rutkowski o ostatniej przegranej: W tym dniu nie byłem sobą, styl mojej walki nie był moim stylem!

Daniel Rutkowski (13-3) postanowił w mediach społecznościowych podsumować swój ostatni start. ”Rutek” stanął przed szansą zdobycia pasa KSW w wadze piórkowej. Polak przed własną publicznością wystąpił w walce wieczoru KSW 68. Rutkowski zapewnia, że w tym pojedynku nie był sobą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis