MMA PLInneWojciech Kazieczko pójdzie w ślady brata? Znakomity debiut kick-boxera w MMA! [WIDEO]

Wojciech Kazieczko pójdzie w ślady brata? Znakomity debiut kick-boxera w MMA! [WIDEO]

Czy Wojciech Kazieczko pójdzie w ślady brata? Na to może wskazywać efektowny debiut!

Wojciech Kazieczko to utytułowany kickboxer, który od niedawna pojedynkuje się w formule wszechstylowej walki wręcz. Na swoim koncie ma 3 walki w ramach ALMMA oraz zawodowy debiut, który odbył się podczas gali Contender Fight Night 5. Kazieczko skrzyżował rękawice z Miłoszem Wąsikiem, w limicie kategorii piórkowej. Walka zakończyła się po niecałych dwóch minutach. Dla Wąsika była to trzecia porażka w zawodowym MMA, z kolei Kazieczko może dopisać jedynkę z przodu swojego rekordu.

Brat byłego pretendenta do pasa KSW zakończył pojedynek jak na kickboksera przystało – serią potężnych lowkicków, a dzieła zniszczenia dokończyły ciosy w parterze. Nagranie ostatniej akcji znajduje się poniżej:

Wojciech Kazieczko w kickboxingu

Poniższe nagranie to fragment jednej z walk Kazieczki na Amatorskiej Lidze MMA.

Widać, że praca w klatce opiera się przede wszystkim na kopaniu i uderzaniu, co nie może dziwić, biorąc pod uwagę osiągnięcia Wojtka. Na swoim koncie ma między innymi 6 tytułów Mistrza Polski PZKB, czy brązowy medal na mistrzostwach świata WAKO.

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.

Arek Tańcula: Będę bił mocniej i celniej, a jeśli to nie wystarczy to go uduszę albo złamie mu rękę! [WIDEO]

W trakcie konferencji prasowej FAME MMA 12, ogłoszono jedno z najciekawiej zapowiadających się zestawień tego wydarzenia. Arek Tańcula ponownie zmierzy się w Mateuszem Murańskim. Pierwsze starcie na gali FAME MMA 10 zakończyło się zwycięstwem Tańculi przez decyzję sędziowską.