MMA PLFAME MMAWojciech Gola o wynikach PPV gali FAME MMA: Kilkakrotnie większa sprzedaż od KSW!

Wojciech Gola o wynikach PPV gali FAME MMA: Kilkakrotnie większa sprzedaż od KSW!

Wyniki PPV zawsze przy tym temacie pojawia się wiele spekulacji/dyskusji. Wojciech Gola jeden z właścicieli FAME MMA zdradził, że przebili kilkakrotnie organizację KSW jeśli mowa o sprzedaży PPV.

Najbliższa dziewiąta edycja odbędzie się już szóstego marca. W walce wieczoru Popek Monster (4-4) zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim. W starciu popularnych raperów zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ”Król Albanii”.

Wcześniej do pierwszej obrony stanie Marcin Malczyński. Podopieczny zapaśnika Dawida ”Karakana” Karecińskiego zmierzy się z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem. 

Wojciech Gola: Myślałem, że sufit to jest już poprzednia gala…

Wojciech Gola pojawił się na kanale ”wip life”. Co ciekawe jeden z właścicieli freakowej organizacji gwarantuje, że przebili oni już parokrotnie KSW w sprzedaży PPV. 

Ja spodziewałem się, że już siódemka jest sufitem. Zdarzyło się, że był spadek, ale ogólnie mamy tendencję wzrostową zdecydowanie. Myślałem, że sufit to jest już poprzednia gala, a tutaj proszę boom, znacznie przebity sufit. Myślę, że tutaj jest jeszcze większe pole i sufit niż myślałem (…) Tak mniej więcej mogę się domyślać. Myślę, że to jest kilkakrotnie większa sprzedaż. FFF było emitowane na otwartym Polsacie. Musimy wziąć pod uwagę, że KSW jest droższe. Kosztuje 40 złotych. My trochę też podnieśliśmy, ale można kupić galę w pakiecie od razu 9 i 10. Podwyższyliśmy trochę cenę, bo naprawdę to wszystko jest tak kosztowne, że to się już robią takie pieniądze. Koszty organizacji gali i staramy się tak ją rozwijać, brać takie nazwiska, które zobaczymy. No już dziewiątka jest mocna, a dziesiątka naprawdę.. Kurde jest fajnie, mocne postacie.     

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Jotko wraca do klatki! Widzieliście kto będzie przeciwnikiem?

Krzysztof Jotko wreszcie wraca do oktagonu UFC! Polak występujący w wadze średniej największej organizacji MMA na świecie już niedługo po raz kolejny zaprezentuje kibicom swoje umiejętności.

FEN ściągnie gwiazdę FAME MMA? Wiecie o kogo chodzi?

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.