MMA PLBoksZawodnik cały wytatuowany wchodzi do ringu. Już dziś będzie bronił pasa!

Zawodnik cały wytatuowany wchodzi do ringu. Już dziś będzie bronił pasa!

Alessio Lorusso (10-4-2, 5 KO) bez wątpienia należy do ciekawych, a zarazem kontrowersyjnych postaci. Mowa o jego ciele, na którym wszędzie są tatuaże. 24-latek nie umiejętnościami, a swoim wyglądem zwraca na siebie dużą uwagę w ojczyźnie. Alessio już dziś stanie do obrony pasa Mistrza Włoch w kategorii super koguciej. 

Włoch wypełnił limit wagowych przed dzisiejszym starciem, które budzi spore zainteresowanie kibiców oraz mediów. Alessio w pierwszej obronie tytułu zmierzy się z rodakiem Iuliano Gallo (9-3, 3 KO). Dla Lorusso będzie to pierwszy tegoroczny pojedynek.

Alessio Lorusso coraz bardziej zwraca na siebie uwagę!

Alessio Lorusso (10-4-2, 5 KO) nie umiejętnościami, a wyglądem budzi spore zainteresowanie w kraju. Lorusso od stóp do głowy jest cały wytatuowany. W komentarzach internauci porównują Alessio do naszego Marcina Różalskiego. W wyglądzie widzicie duże podobieństwo? Bo o tym oczywiście tylko mowa.

Alessio Lorusso pierwszy pasek w dotychczasowej karierze zdobył w poprzednim roku. W listopadzie w Sarnico mógł cieszyć się z tytułu Mistrza Włoch w kategorii super koguciej. Trzeba również dodać, że ciężko jest szukać zawodników z dodatnim bilansem w dotychczasowej karierze Alessio. Od wspomnianej walki o pas Lorusso stoczył jeszcze jeden zwycięski bój. Zobaczcie go w akcji!

”Mosquito” do tej pory pięć pojedynków zakończył przed czasem. W większości walk wchodzi w mocne wymiany, ale widząc twardość i dobrą obronę przeciwnika plan gwałtownie się zmienia. Lorusso nie idzie za wszelką cenę po nokaut. Czy będzie o nim jeszcze głośno? Wydaje się, że tak, ale nie poprzez pryzmat wielkiego sportowca..

Zobacz także:

Debiut zapowiada się ciekawie! Będzie duży talent?

Niepokonany amatorski Mistrz Świata walczy już w sobotę. O rywala nie było łatwo.