MMA PLArtur SzpilkaWłodarczyk vs Szpilka w KSW? Andrzej Wasilewski: To tak jakbyś mistrzów tańca sprawdzał w rzutkach

Włodarczyk vs Szpilka w KSW? Andrzej Wasilewski: To tak jakbyś mistrzów tańca sprawdzał w rzutkach

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk jest już na wolności. O wyjściu pięściarza z aresztu poinformował promotor Andrzej Wasilewski. W sieci natomiast rozgorzała dyskusja na temat potencjalnej walki Włodarczyk vs Szpilka w KSW.

Włodarczyk vs Szpilka w KSW

Przypominamy, że “Diablo”, który w swojej karierze zwykle przejeżdżał się po innych pięściarzach w ringu, do aresztu trafił za kilkukrotnie przejechanie się autem mając odebrane uprawnienia do jazdy.

Teraz “Diablo” odpokutował winy, a w sieci pojawiły się sugestie, by walczył z Arturem Szpilką w KSW.

Włodarczyk vs Szpilka w KSW?

Najpierw padła propozycja na walkę Włodarczyka ze Szpilką w boksie, ale wówczas sam “Szpila” ją odrzucił sugerując, że walka ta może odbyć się jedynie w MMA, a konkretnie w Federacji KSW.

“Nie będę walczył w ringu panowie zapraszam do @KSW_MMA” – pisał Szpilka na Twitterze.

Walkę tej dwójki w MMA skrytykował jednak Andrzej Wasiliewski, który w taki sposób podsumował ten pomysł:

“Tak jakbyś Mistrzów tańca sprawdzal w rzutkach. Kompletny idiotyzm. 2 facetów ma się sprawdzać w tym czego 1 kompletnie nie potrafi a 2 potrafi tyci zamiast w tym co jest ich zawodem po 15 czy 20 lat Nie zobaczysz w MMA bo Diablo jeśli nie będzie musiał nie będzie pajacowal.”

A Wy zobaczylibyście walkę Włodarczyk vs Szpilka w KSW?

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis