Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFreak FightWłodarczyk mocno o freak fighterach: Myślą, że są kuloodporni albo niezniszczalni…

Włodarczyk mocno o freak fighterach: Myślą, że są kuloodporni albo niezniszczalni…

Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z ”Interią” w mocnym stylu wypowiedział się o freak fighterach. Trzeba przyznać, że w freak fighty w Polsce zdobyły bardzo szybko popularność. Czy jeszcze długo to potrwa?

Włodarczyk

Włodarczyk już nie pierwszy raz wypowiedział się o freak fightach. Oto jego słowa w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Te wszystkie freak fightowe, szalone – to są dla mnie ufoludki, które gdzieś tam wybiegają… brzydko mówiąc przytrzymało się gówno okrętu i myśli, że płynie. Można powiedzieć brutalnie, ale niestety niektórym się tak wydaje, że tak jest. Mają poklask u tak zwanej – też mi się wydaje dziwnej młodzieży, która też w życiu nie poznała i nie zaznała prawdziwego dobrego sportu. Nie wie chyba czym jest sport. Jeśli chodzi o całą resztę chłopaków i ludzi – jak chcecie dowiedzieć się czym jest sport zapraszam na Chomiczówkę tam są trenerzy, którzy pokażą wam z czym i jak funkcjonuje dyscyplina sportowa jaką jest boks (…) To wszyscy co się dzieje wokół, to są moim zdaniem cyrkowcy, klauny i ludzie, którzy gdzieś lewitują w gwiazdach.  

Włodarczyk ponownie mocno o freak fighterach!

Krzysztof Włodarczyk nasz jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy postanowił mocno wypowiedzieć się o freak fighterach.

Nabiorą się różnego rodzaju świństwa, myślą, że są kuloodporni albo niezniszczalni. Wychodzą, robią pewne rzeczy. Walą się po łbach. Wciągają różne rzeczy tędy czy tamtędy i dla mnie to jest chore. Nie jest mi żal tych ludzi.

Cała rozmowa poniżej:

”Diablo” to przede wszystkim były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Zobacz także:

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Koniec współpracy? Okniński ostro o Ferrarim: To idiota! Pieniądze to nie wszystko!

Dziś organizacja FAME MMA potwierdziła walkę wieczoru, w której zobaczymy Amadeusza Roślika. ”Ferrari” jednego wieczoru ma stoczyć dwa pojedynki. Roślik na insta stories poinformował, że wylatuje do Stanów Zjednoczonych. Długo nie musieliśmy czekać na mocną reakcję Mirosława Oknińskiego. Zbliża się koniec współpracy na linii Okniński-Ferrari? Tego nie możemy wykluczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis