MMA PLArchiwumMamed KhalidovWłodarczyk chętny na walkę w boksie z Khalidovem! Stawia jeden bardzo ważny warunek

Włodarczyk chętny na walkę w boksie z Khalidovem! Stawia jeden bardzo ważny warunek

Krzysztof Włodarczyk (62-4-1, 42 KO) już siódmego października na gali Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju wraca na ring. ”Diablo” nie ukrywa, że chętnie w boksie zmierzyłby się z Mamedem Khalidovem. Mistrz KSW w ostatnim czasie w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby stoczyć pojedynek w boksie.

Khalidov

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie było głośno o Włodarczyku, który miał zadebiutować w organizacji FAME MMA. Miał to być main event w Krakowie, gdzie jego rywalem byłby Arkadiusz Tańcula. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Włodarczyk to przede wszystkim były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Krzysztof prestiżowy tytuł WBC w kategorii junior ciężkiej wywalczył w 2010 roku, gdy w ósmej rundzie przez techniczny nokaut pokonał Włocha – Giacobbe Fragomeni. ”Diablo” sześć razy bronił tytułu. Polak nigdy nie bał się wyzwań i walk na wyjazdach. Kibice na zawsze zapamiętają jego wojnę z Rachimem Czachkijewem w Rosji czy starcie z Dannym Greenem w Perth.

Włodarczyk chętny na walkę z Mamedem, ale…

Krzysztof Włodarczyk w ostatniej rozmowie z TV Reklama został zapytany o potencjalną walkę Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem.

Włodarczyk od razu zaznaczył, że jest zainteresowany starciem z Khalidovem w boksie, ale ma jeden bardzo ważny warunek.

Zapraszamy go do boksu, jak ma ochotę to ma tutaj pięciu mistrzów świata niech wybiera/przebiera (…) Też go zapraszam do walki. Nie ma problemu. Tu nie chodzi o federację, zaboksować 10 rund, pokazać/zobaczyć tak naprawdę jak to się mówi prawdziwy sport na zasadach boksu zawodowego i oczywiście z kontrolą antydopingową, żeby nie było.         

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis