MMA PLFAME MMAWłaściciel Weszło Krzysztof Stanowski o Najmanie: Wydaje mi się, że on nie jest aż tak fatalny, jak się wydaje

Właściciel Weszło Krzysztof Stanowski o Najmanie: Wydaje mi się, że on nie jest aż tak fatalny, jak się wydaje

Jakby to źle nie mówić o organizacji gali FAME MMA 6, to naprawdę wielu ludzi wykupiło PPV na tę imprezę i nawet z czystej ciekawości oglądało poczynania zawodników w klatce podczas tej imprezy. Niektórzy nawet zdecydowali się na komentarz. Jednym z komentujących był właściciel Weszło.com, Krzysztof Stanowski, który skomentował walkę Marcina Najmana (2-5).

„El Testosteron” w jednej z najważniejszych walk wieczoru przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem (1-0) i zanotował kolejną zawodową porażkę. I do tej porażki – w ironiczny sposób – odniósł się właśnie Stanowski:

“Tak naprawdę to żal mi Najmana. Wydaje mi się, że on nie jest aż tak fatalny, jak się wydaje. I on rozpaczliwie chce kogoś pokonać. Mierzy się z coraz gorszymi rywalami, napina się i… łomot. Zaraz stanie do walki z Beatą Kozidrak i tak się zestresuje, że zmiecie go biała armia.”

“A skoro już poszliśmy w tę stronę to idź do końca. Walki z rekwizytami. Zenek Martyniuk okładający gitarą Adama Małysza, który zasłania się nartami.”