MMA PLLupaWłaściciel PunchDown założy sprawę Lupie? Jest mocna reakcja: Chcecie wojnę, to ją będziecie mieć!

Właściciel PunchDown założy sprawę Lupie? Jest mocna reakcja: Chcecie wojnę, to ją będziecie mieć!

To nie koniec! Łukasz Lupa na insta storie poinformował, że jeden z właścicieli PunchDown – Patryk Dzięcioł ma najprawdopodobniej podać go do sądu. Tym samym zawodnik PRIME SHOW MMA zapowiada wojnę.

Lupa

Łukasz Lupa dziewiętnastego lutego zawalczy na pierwszej edycji PRIME SHOW MMA w Atlas Arenie. Będzie to ciekawe starcie z Pawłem Tyburskim. Lupa podczas ostatniego programu PRIME SHOW ZADYMA w ostrych słowach wypowiedział się o właścicielach PunchDown.

Zobaczcie, to nie jest tak, że ja teraz chcę specjalnie odnosić się do tej sytuacji. Wydarzyła się jakiś czas temu tragedia, ogromna tragedia, wszyscy doskonale wiedzą o co chodzi. Jaki trzeba kwa mieć tupet… wiadomo w Polsce już oni gali nie zrobią. Oni człowieku w marcu organizują galę w Stanach? A ja znam doskonale szczegóły, mam informacje z pierwszej ręki i powiedz mi, gdzie tu jest jakiekolwiek człowieczeństwo. Zobacz co pieniądz robi… Tu wszystko o pieniądze chodzi. Biznes biznesem, ale nie powinno się tak robić. Po tej sytuacji, która się wydarzyła no to co? Moim zdaniem wygląda to tak, że oni j**ią cały system, wypi**dalają się na wszystko. I lecą dalej z biznesem, zaraz będzie następna tragedia i tyle (..) Ja nie mam wrogów, mam jednych bym ich chętnie dopi**dolił, ale… Srają w majty ku**a. We dwóch ich bym wziął naraz, żaden nie wyjdzie. Dwóch naraz, ja sam ich dwóch. Przecież oni nie wezmą takiej walki. Dzięcioł za nim by się ruszył to byłby już spocony. Oni nie wezmą.  

Lupa: Teraz to się dopiero zacznie dym!

Łukasz Lupa był otwarty, aby podczas programu zadzwonić do właścicieli PunchDown. Lupa ma do organizacji wielki żal. To jednak nie koniec – o czym poinformował Łukasz na insta stories.

Teraz to się dopiero zacznie dym. Z tego co mi wiadomo Dzięcioł już powołał swoich prawników zakłada mi sprawę. Zapewne będą chcieli ogromne odszkodowanie. Ani złotówki ode mnie nie dostaniecie, a jeszcze oddacie to co mnie oszukaliście i co mi się należy! Za prawdziwą robotę się k**a weźcie, a nie wyzysk ku**a robić!!! Chcecie wojnę to ją będziecie mieć! Ja wam tego nie odpuszczę.

Zobacz także:

Marcin Najman wspiera Kowalkiewicz: Nie mogą Ci życia psuć mali, leniwi, tchórzliwi ludzie! Co wy na to?

Był Jan Błachowicz (28-9), a teraz Marcin Najman postanowił skomentować ostatnią sytuację z Karoliną Kowalkiewicz (12-7). ”El Testosteron” wspiera zawodniczkę UFC. Trzeba zaznaczyć, że na częstochowianina od wielu lat spadała duża ilość hejtu/krytyki.

Tańcula komentuje najbliższą walkę Murańskiego: Nie ma najmniejszych szans! Widzieliście?

Mateusz Murański już dziewiętnastego lutego stoczy następny pojedynek. ”Muran” w co-main evencie PRIME SHOW MMA zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Warto zaznaczyć, że walka z popularnym ”Don Kasjo” odbędzie się w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis