MMA PLBonus BGCWłaściciel PunchDown ostro o Bonusie BGC: Niedługo dowiecie się jakim jest człowiekiem!

Właściciel PunchDown ostro o Bonusie BGC: Niedługo dowiecie się jakim jest człowiekiem!

Jak wiadomo na gali PunchDown miało miejsce dramatyczne zdarzenie, jeden z zawodników doznał poważnego urazu i jest aktualnie w śpiączce. Piotr “Bonus BGC” Witczak – jego przyjaciel, zarzuca federacji brak personelu medycznego na gali i długie oczekiwanie na pogotowie.

Henke

Miejmy nadzieje, że wszystko zakończy się szczęśliwie! Artur Walczak w drugim pojedynku podczas PunchDown 5 zmierzył się z mistrzem – Dawidem ”Zalesiem” Zalewskim. ”Waluś” przy drugim uderzeniu został ciężko znokautowany.

Jakub Henke reaguje na słowa Bonusa BGC!

Jakub Henke nie mógł już znieść wpisów Piotra Witczaka. Właściciel odniósł się do całej sytuacji w poniższych słowach:

Sprawa jest zbyt poważna. Nie będę wdawał się w dyskusję z człowiekiem, który na tej krzywdzie chce sobie zrobić fame. Jesteśmy w stałym kontakcie z bliskim. Niedługo dowiecie się jakim człowiekiem jest Bonus. Najważniejszy jest teraz Artur, jego życie i zdrowie. Pan Witczak odpowie za wszystkie kłamstwa, które zostały powielane przez media.

W kolejnych swoich relacjach zarzuca Bonusowi usuwanie relacji bliskich osób Walusia.

Nie mogę czytać tych bzdur, że na miejscu nie było karetki. To co, medycy na rowerach przyjechali? Czy może Tramwajem?

Resztę relacji macie poniżej.

Zobacz także:

Trener Mirosław chcę rewanżu Pudziana z Kołeckim! Co byście powiedzieli na takie zestawienie?

Mirosław Okniński chce głośnego rewanżu w KSW: Wtedy Pudzian nie przegrał! Wygraną tą oglądał trener Mirosław Okniński, który na swoim profilu na Facebooku zaczął nawoływać do głośnego rewanżu Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim.

Nowy tekst o Diazie, a wy jak oceniacie postać Stocktończyka?

Charyzmy temu zawodnikowi nie można odmówić, ale mam wrażenie, że jego umiejętności zbyt często są gloryfikowane przez kibiców. Są dwa obozy ludzi, ci dla których jest niesamowity i ci dla których jest overhyped.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis