MMA PLKSWWłaściciel KSW w fenomenalnej formie! Zobacz jak radzi sobie na tarczach! [WIDEO]

Właściciel KSW w fenomenalnej formie! Zobacz jak radzi sobie na tarczach! [WIDEO]

Martin Lewandowski ciężko trenuje na macie Academii Gorila i tym samym pozostaje w formie! Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju w mediach społecznościowych wstawił wideo i pokazał jak sobie radzi na tarczach. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie!

Już dwudziestego dziewiątego sierpnia odbędzie się następne wydarzenie KSW. Będzie to druga gala w dobie koronawirusa. Lada dzień poznamy main event 54 edycji. Tuż przed główną walką zobaczymy wyczekiwany debiut Izu Ugonoha, który zmierzy się z niebezpiecznym Quentinem Domingosem (5-1). Ponadto nie zabraknie nowych twarzy i młodych wilczków w największej organizacji w naszym kraju. 

Martin Lewandowski jest w formie!

Martin Lewandowski nie pierwszy raz pochwalił się w mediach społecznościowych materiałem ze swoich treningów. Trzeba przyznać, że właściciel KSW może robić wrażenie jeśli chodzi o treningach na tarczy.

Przypomnijmy, że Martin Lewandowski zawsze stara się czynnie spędza czas. Mowa choćby o wydarzeniach związanych z KSW jak obozy, które organizują już wiele lat. Martin pojawia się na macie i trenuje z uczestnikami, aby poznać smak tego trudnego sportu. Lewandowski również trenował w Chorwacji na macie legendarnego ”Cro Copa”. Miało to miejsce, gdy promowane było pierwsze wydarzenie KSW na terenie Bałkanów.

Zobacz także:

Dwa młode wilczki w KSW! Jak typujecie?

Dwie nowe postacie w największej organizacji w naszym kraju. Będzie ciekawe podczas najbliższej gali KSW

Robbie Lawler wraca do klatki! Będzie ważna wygrana?

Były mistrz wraca do klatki UFC! Lawler wchodzi na zastępstwo