MMA PLKSWWłaściciel KSW od lat trenuje sporty walki: Teoria i praktyka, tak się robi biznes!

Właściciel KSW od lat trenuje sporty walki: Teoria i praktyka, tak się robi biznes!

Foto: Martin Lewandowski Facebook

Teoria i praktyka, to zdaniem jednego z właścicieli Federacji KSW recepta na osiągnięcie biznesowego sukcesu. Martin Lewandowski potwierdził w mediach społecznościowych fakt, że od lat trenuje różne sporty walki. Właśnie opublikował zdjęcie z treningu boksu.

Martin Lewandowski ostatnio trenuje w Academii Gorila pod okiem trenera Bartosza Walczewskiego. Jak sam przyznaje, musi trenować sporty walki, by budować organizację zajmującą się mieszanymi sztukami walki:

Teoria i praktyka, tak się robi dobry biznes. Nie sposób budować czegoś czego nie rozumiesz, dlatego od lat trenuje różne sporty walki 🤪🥋 Ostatnio dużo boksuje pod okiem trenera BaBartek Walczewski — w miejscu: Academia Gorila

Teoria i praktyka, tak się robi dobry biznes. Nie sposób budować czegoś czego nie rozumiesz, dlatego od lat trenuje różne sporty walki 🤪🥋 Ostatnio dużo boksuje pod okiem trenera BaBartek Walczewski

Opublikowany przez Martin Lewandowski Czwartek, 20 lutego 2020

Co ciekawe, drugi z właścicieli organizacji KSW, Maciej Kawulski z MMA był związany zawsze, nawet od tej praktycznej strony. Kiedy mieszane sztuki walki nie były jeszcze tak popularne w naszym kraju, to sam stanął do rywalizacji w klatce: