MMA PLCiekawostkiWładimir Putin pozbawiony czarnego pasa Światowej Federacji Taekwondo

Władimir Putin pozbawiony czarnego pasa Światowej Federacji Taekwondo

Prezydent Rosji Władimir Putin jest wykreślany z kolejnych federacji sportów walki. Właśnie został pozbawiony czarnego pasa Światowej Federacji Taekwondo.

Władimir Putin
Foto: foto: IdealCigs

Jest to efekt decyzji politycznej Władimira Putina, który zdecydował się na wojnę z Ukrainą i od kilku dni siłą próbuje zająć tereny niepodległego państwa.

Władimir Putin pozbawiony czarnego pasa Światowej Federacji Taekwondo

Prezydent Rosji jest wielkim fanem sportów walki i w przeszłości był wielokrotnie wyróżniany przez różnego rodzaju federacje sportowe. Teraz wyróżnienia te są mu odbierane.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Międzynarodowa Federacja Judo zawiesiła Putina jako Honorowego Prezydenta i Ambasadora, a dzisiaj mamy kolejne wykluczenie.

Światowa Federacja Taekwondo odbiera Władimirowi Putinowi czarny pas 9 dan, który ten zdobył w 2013 roku. Jest to pokłosie jego politycznych decyzji związanych z wojną.

“Światowa Federacja Taekwondo jednoczy się z mieszkańcami Ukrainy. Mamy nadzieję, że ta wojna natychmiast się skończy.” – czytamy w oświadczeniu Federacji.

Zobacz także:

KSW 68: Wojna na Ukrainie zbiera swoje żniwo! Musaev zdjęty z rozpiski! Dobra decyzja?

Hiobowych wieści ciąg dalszy. Shamil Musaev, czyli numer 1 rankingu kategorii półśredniej miał stoczyć swój pojedynek na najbliższej gali KSW 68. Wskutek sytuacji na naszym kontynencie pojedynek Rosjanina został odwołany.

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

Jan Błachowicz odpowiada Stricklandowi, który sugerował Ukrainie poddanie się Rosji: Ich opór jest godny podziwu! Wolność!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz odpowiada zawodnikowi UFC – Seanowi Stricklandowi, który sugerował Ukrainie poddanie się Rosji i oddanie swojego terytorium teoretycznie silniejszemu najeźdźcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis