MMA PLBoksWładimir Kliczko apeluje: Chwała Ukrainie!

Władimir Kliczko apeluje: Chwała Ukrainie!

Sprawdził się najgorszy scenariusz i niestety nad ranem Rosja zaatakowała Ukrainę… Witalij Kliczko zabrał głos, więc czas na jego brata Władimira (64-5, 53 KO). Ukrainiec wystąpił z ważnym apelem do wszystkich obywateli Ukrainy.

Kliczko

45-latek to były mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA. Aż w 23 walkach Kliczki pojawił się status mistrzowski. Władimir swoją barwną karierę zakończył po przegranej z Tysonem Furym i Anthonym Joshuą. Ten ostatni miał miejsce w kwietniu 2017 roku. Kliczko zapewnił mnóstwo emocji i miał swoje momenty. Ostatecznie Joshua w 11 rundzie odprawił rywala.

Kliczko: Bądźcie pewni, że Ukraina jest silna!

Mamy apel Władimira Kliczki (64-5, 53 KO), który zapowiada walkę do samego końca!

Bądźcie pewni, że Ukraina jest silna. Mamy silną stolicę, silne miasta i wioski, silnych i zjednoczonych obywateli, którzy ponad wszystko cenią swoją niepodległość i pokój w Europie. Wola niepodległego istnienia jest w naszym kraju nieskończona. Chwała Ukrainie!

Przypomnijmy, że Władimir Kliczko w 2012 roku zmierzył się z naszym reprezentantem Mariuszem Wachem. Kliczko w Niemczech po 12-rundach  udanie obronił tytuły.

Zobacz także:

MMA VIP 4: Krycha UFC rezygnuje z gali Marcina Najmana! Znamy powody! Widzieliście?

Krystian Wilczak za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że ostatecznie nie wystąpi na evencie Marcina Najmana. Gala MMA VIP 4 odbędzie się już piątego marca. Przypomnijmy, że ”Krycha UFC” miał zmierzyć się z doświadczonym pięściarzem Rafałem Jackiewiczem w formule MMA.

Ferrari nie odpuszcza: Walki nie będzie, jedyne rozwiązanie to ulica! Co wy na to?

Konflikt na linii Ferrari – Polak się nie kończy. Można mieć wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Już raz się pojednali, ale tarcia ciągle wracają i teraz eskalowały jak nigdy wcześniej. Na niedzielnej konferencji poprzedzającej trzynastą edycję FAME, doszło do wymiany uprzejmości, gdzie Panowie nie szczypali się w język.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis