MMA PLMarcin NajmanWkurzony Marcin Najman po porażce z Taksówkarzem: To naprawdę koniec! [WIDEO]

Wkurzony Marcin Najman po porażce z Taksówkarzem: To naprawdę koniec! [WIDEO]

Nie tak Marcin Najman wyobrażał sobie pożegnalny pojedynek. Częstochowianin wystąpił w walce wieczoru pierwszej edycji MMA VIP.

41-latek w pierwszej rundzie szukał mocnego ciosu i cały czas pracował niskimi kopnięciami. ”Taxi Złotówa” nie zamierzał ryzykować i wchodzić w intensywne wymiany. To się opłaciło, bo już w drugiej odsłonie było widać zmęczenie ”El Testosterona”. Kluczowe okazały się ciosy na tułów.

Sami zobaczcie jak to się skończyło:

Marcin Najman: Na pewno jest mi smutno!

Marcin Najman nie był zadowolony ze swojego występu na sobotniej gali MMA VIP. Częstochowianin gwarantuje, że to był jego ostatni występ.

Na pewno jest mi smutno, że walka przegrana. Natomiast z drugiej strony dałem z siebie naprawdę to co mogłem w tym wieku i już więcej nie mogę. A jeśli już więcej nie mogę to już nie należy tego robić w takiej formie oktagonie/ringu, bo z całym szacunkiem do Złotówy… Jeśli po tylu latach 24 przegrywa się ze Złotówą to znaczy, że już należy już zakończyć, bo organizm jest za bardzo wyniszczony. Ja jestem już za wolny. Przez te kontuzje barków nie potrafię już szczelnie trzymać tej gardy, stąd również dałem się złapać na dół. I co było konwencją tego, że dostałem później dwa czyste ciosy na głowę i to powoduje, że trzeba powiedzieć dość. Ja to mówiłem już przed walką i wiedziałem, że to maksimum, które mogę z siebie dać.         

Cała rozmowa poniżej:

MMA-VIP – wyniki:

Początek o godz. 19:30

Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień pok. Marcin Najman przez TKO w 2 rundzie (ciosy w stójce)
Patryk Kowoll pok. Marcin Rekowski przez TKO w 1 rundzie (ciosy w parterze)
Edward Mazur pok. Dominik Tyman przez poddanie w 2 rundzie (duszenie zza pleców)
Przemysław Opalach pok. Konrad Cyranowski przez TKO w 1 rundzie (ciosy w stójce)
Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki pok. Adrian Cios przez jednogłośną decyzję sędziów – walka o pas mistrzowski najlepszego trenera personalnego
Mateusz Kisiel pok. Sebastian Tronina przez TKO w 1 rundzie (ciosy w dosadzie)
Krystian Rosa pok. Adrian Sulikowski przez TKO w 1 rundzie (ciosy w parterze)

Zobacz także:

Kamaru Usman broni pas w kapitalnym stylu! Widzieliście?

Kamaru Usman obronił pas kategorii półśredniej UFC. Nigeryjczyk tym razem znokautował Gilberta Burnsa

Lil Masti zapowiada definitywny koniec współpracy z FAME MMA! Zaskoczeni?

Udało nam się porozmawiać z Anielą Bogusz, która niespodziewanie została zaproszona na piątkową galę Babilon MMA 19. ”Lil Masti” zdradziła, że dostała sporo propozycji i nie wyklucza starcia w pro sportowej organizacji.