MMA PLBoksWitalij Kliczko ostro o Putinie: Jest on chory psychicznie, brak mu piątej klepki!

Witalij Kliczko ostro o Putinie: Jest on chory psychicznie, brak mu piątej klepki!

Witalij Kliczko w poniedziałek rozmawiał z Bildem, gdzie zdradził jak aktualnie wygląda sytuacja na Ukrainie. Ponadto były mistrz świata w boksie – w mocnych słowach wypowiedział się o Władimirze Putinie.

Kliczko

Reprezentant Ukrainy od 12 października 2008 do 16 grudnia 2013 roku był mistrzem świata organizacji WBC w kategorii ciężkiej. Aż w piętnastu walkach Kliczki pojawił się status mistrzowski. 50-latek w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Lennox Lewis, Chris Byrd czy Corrie Sanders. Kliczko broniąc tytułu przed czasem odprawiał Alberta Sosnowskiego oraz Tomasza Adamka.

Kliczko: Trudno jest zajrzeć do głowy Putina!

Witalij Kliczko mer Kijowa w rozmowie z Bildem zdradził jak aktualnie wygląda sytuacja na Ukrainie.

W mieście nie ma jeszcze bezpośrednio wojsk rosyjskich. One przyjeżdżają, walczą i wracają. W ciągu ostatnich kilku dni nasza armia pokazała naprawdę silny charakter. Cała tutejsza ludność popiera naszą armię. Niektórzy rosyjscy snajperzy są już w mieście. Dlatego trzeba być ostrożnym. Kamizelka kuloodporna to właściwa decyzja, gdy wychodzisz na zewnątrz.

Kliczko w mocnych słowach wypowiedział się o Władimirze Putinie.

Trudno jest zajrzeć do głowy Putina. Jest on chory psychicznie. Brak mu piątej klepki. Nie wiem, skąd wziął pomysł by zaatakować Ukrainę. Nigdy nie byliśmy agresywni. Jesteśmy krajem pokojowym. To jest koszmar dla wszystkich. Czujemy się jakbyśmy byli w filmie, ale taka jest rzeczywistość. Taka jest teraz rzeczywistość w naszym kraju. To jest jak horror.

Zobacz także:

Denis Lebiediew były mistrz świata w boksie popiera zachowanie Rosji! Widzieliście?

Są wśród Rosjan ludzie, którym jest wstyd za aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie. Są też tacy, których w ogóle to nie interesuje i stronią od suwerennego zdania. Do ostatniej grupy należą Ci, którzy wyrażają pełną aprobatę dla działań swojego kraju. Jednym z nich jest Denis Lebiediew.

MMA VIP: Pomidor zadzwonił podczas programu! Chce walki z Żuromem na gali Najmana! Co wy na to?

Wczoraj odbył się program ”Oko w Oko” pomiędzy Andrzejem Żuromskim, a Tomaszem Chicem. Już na samym początku zadzwonił Krzysztof Franciszek Romanik, który rzucił wyzwanie w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Jak widać do ”Żuroma” robi się naprawdę duża kolejka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis