MMA PLCiekawostkiWitalij Kliczko będzie bronił Ukrainy: Nie ma innego wyjścia niż chwycić za broń i walczyć z Rosją

Witalij Kliczko będzie bronił Ukrainy: Nie ma innego wyjścia niż chwycić za broń i walczyć z Rosją

Witalij Kliczko będzie osobiście bronił Ukrainy. Kiedy jego kraj został bezpardonowo zaatakowany przez Rosję Władimira Putina, ten nie zamierza się bezczynnie przyglądać. Kliczko w rozmowie z ITV przyznał, że trzeba chwycić za broń i bronić niepodległości Ukrainy!

Witalij Kliczko będzie bronił Ukrainy

Od wczoraj cały świat obserwuje wydarzenia, jakie mają miejsce na Ukrainie. Inwazja Rosji na niepodległy kraj jest szeroko komentowana na świecie, a prezydent Rosji Władimir Putin wyrasta na najbardziej znienawidzonego człowieka na ziemi.

Świat wspiera Ukrainę i braci Kliczko, którzy bezpośrednio politycznie są zaangażowani w ten konflikt.

Witalij Kliczko będzie bronił Ukrainy: Nie ma innego wyjścia niż chwycić za broń i walczyć z Rosją

Witalij Kliczko, który jest burmistrzem stolicy Ukrainy – Kijowa i twierdzi, że sam chwyci za broń i będzie bronił niepodległości swojego kraju. Były mistrz świata wagi ciężkiej w boksie jednocześnie wierzy w siłę swojego kraju i w to, że uda się Ukrainie wygrać z najeźdźcą:

“Nie ma innego wyjścia niż chwycić za broń i walczyć z Rosją. Mieszkańcy Kijowa mają broń i stali się żołnierzami gotowymi do obrony naszego miasta, które jest zagrożone przejęciem przez Rosję. Wierzę w Ukrainę, w mój kraj, w mój naród i w to, że powstrzymamy inwazję.” (transkrypcja za sportowefakty.wp.pl)

Zobacz także:

Znani sportowcy reagują po wybuchu wojny na Ukrainie: Putin to ch*j! Widzieliście?

Ukraińscy jak i Polscy znani sportowcy reagują po sytuacji, która wydarzyła się nad ranem. Rosja postanowiła zaatakować Ukrainę. Sprawdził się najgorszy scenariusz. O poważnej sytuacji u naszych sąsiadów mówiło się już od dłuższego czasu.

Denis Załęcki zapowiada walkę: Kolejny rywal zostanie w te klatkę wgnieciony! Czekacie?

Denis Załęcki za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Już lada dzień poznamy szczegóły. Będzie to pojedynek kickboxerski w małych rękawicach.

Utytułowany Wasyl Łomaczenko reaguje po ataku Rosji na Ukrainę!

Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO) w mediach społecznościowych postanowił zareagować po ataku Rosji na Ukrainę. Jest to kolejny światowy pięściarz, który wspiera obywateli swojej ojczyzny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis