MMA PLFreak FightWiśniewski odrzucił dużą propozycję walki: Miałem już propozycję za półtora miliona i odmówiłem! 

Wiśniewski odrzucił dużą propozycję walki: Miałem już propozycję za półtora miliona i odmówiłem! 

Michał Wiśniewski znany i szanowany piosenkarz w Polsce zdradził, że dostał w przeszłości świetną ofertę finansową. Miał to być potencjalny pojedynek w mieszanych sztukach walki. 49-latek odrzucił propozycje i zapewnia, że zdania nie zmieni!

Wiśniewski

Wiśniewskiego wszyscy dobrze znają jako wokalistę i lidera zespołu ”Ich Troje”. Założył ją wraz z Jackiem Łagawą. Zespół odniósł w Polsce wielki sukces. Nagrano i wydano dziewięć albumów studyjnych. Michał jest wokalistą i liderem zespołu od 1994 roku.

Wiśniewski o walce w klatce: Nie ma takich pieniędzy!

Michał Wiśniewski w rozmowie z serwisem pudelek.pl został zapytany czy zawalczy w organizacji FAME MMA. Uznany piosenkarz wyjawił, że dostał już propozycję walki w klatce, ale odmówił.

Nie, nigdy. Nie ma takich pieniędzy. Ja miałem już propozycję za półtora miliona i odmówiłem. Myślę, że w dalszym ciągu będę odmawiać. Nawet gdyby ta stawka szła w górę. Dla mnie wystąpienie we freak fightach byłoby morderstwem – medialnie absolutnym. Ja rozumiem, że ktoś ma w tym fun, jest celebrytą. Ja jestem wokalistą, który jest czynny zawodowo, który pierwsze, drugie i dziewiąte miejsce w ZAIKS

Zobacz także:

FAME MMA: Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! To znana i ceniona postać! Co wy na to?

Michał Baron za pomocą twittera poinformował, że przeprowadza się do Warszawy. To nie koniec, bowiem ”Boxdel” zdradził kto będzie przygotowywał go do następnego pojedynku. Będzie to ceniony trener, który niewątpliwe jest prekursorem MMA w naszym kraju.

MMA uczy pracy! Jaś Kapela po Prime: Zamiast na wakacje pojechałem trenować. Włożyłem w to mnóstwo energii! Zaskoczeni?

W tym przypadku MMA pokazało walor edukacyjny! Jaś Kapela, lewicowy aktywista nauczył się pracy przy przygotowaniach do gali Prime Show MMA, na której to zmierzył się z prawicowym publicystą Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Dla Kapeli starcie to było debiutem w walce w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis