MMA PLCiekawostkiWill Smith spoliczkował komika na oczach świata! Malik Montana zaprasza go do… High League

Will Smith spoliczkował komika na oczach świata! Malik Montana zaprasza go do… High League

To, że Will Smith spoliczkował komika Chrisa Rocka na oczach całego świata już wiemy, ale o tym, że Malik Montana zaprosił go do High League, to pewnie dopiero się dowiadujecie.

Malik Montana

Choć wszyscy, którzy śledzą media społecznościowe naczelnej postaci organizacji High League zapewne już o tym słyszeli.

Ale do brzegu – o co chodzi?

Otóż, po wczorajszym skandalu, który wydarzył się na gali rozdania Oskarów, gdzie Will Smith spoliczkował komika obrażającego jego żonę, Malik Montana wyskoczył z pewną propozycją.

O sytuacji mającej miejsce na wczorajszej gali rozdania Oskarów i wideo z uderzenia komika przez Willa Smitha pisaliśmy szerzej TUTAJ -> Skandal na gali Oskarów! Will Smith zaatakował komika, który wyśmiał jego żonę, poleciał “Stockton Slap”!

Malik Montana zaprasza Willa Smitha do… High League

W mediach społecznościowych, a właściwie na Instastories, Malik Montana zaprosił Willa Smitha i niebezpośrednio także Chrisa Rocka do walki w… High League.

Zdaniem naczelnej postaci drugiej największej polskiej organizacji freakowej High League jest idealnym miejscem na wyjaśnienie tego typu konfliktów:

“Tak pobocznie – chciałem też skomentować zachowanie Willa Smitha. Will bardzo elegancko, bardzo ładny liść, soczysty. Will Smith, mordo do Ciebie mówię w tej chwili, posłuchaj mnie. Jak będziesz dalej ten konflikt chciał w jakiś sposób rozwiązać, to uważam, że High League jest idealnym miejscem na to, by takie konflikty rozwiązywać. Mordeczko, odzywaj się do mnie!”

Malik Montana wie jak działają media i wie jak przy okazji zareklamować swoją organizację w sieci. Bo czy ktokolwiek spodziewa się Willa Smitha w High League? No właśnie…

Zobacz także:

Mistrz KSW ma nudny styl? De Fries odpowiada na krytykę: Jestem pewien, że pobiłem rekord!

Phil De Fries (21-6) niekwestionowany mistrz KSW w wadze ciężkiej zauważył, że pojawiała się krytyka po jego ostatnim występie. Brytyjczyk postanowił zabrać głos. Były zawodnik UFC zdradził, że mógł pobić rekord – największa liczba uderzeń w wadze ciężkiej na dystansie 3 bądź 5 rund.

Jacek Murański komentuje walkę Popka: Ała ała, tylko nie w szczepionkę! Pompek jak Najmanik

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił skomentować sobotni pojedynek Popka (4-5). Trzeba przyznać, że jest tu mocny konflikt i z obu stron padają bardzo mocne słowa. Czy zakończy się to walką w klatce? Popek gwarantuje, że nie ma takiej opcji. Inne zdanie na ten temat ma ”Muran”.

Nitro po walce z Unboxallem na FAME 13: Trener mnie oszukiwał, że wygrywam

Za nami głośna, zwłaszcza w polskiej części youtube’a gala FAME 13, na której to w walce wieczoru zobaczyliśmy pojedynek Nitro z Unboxallem. Przegrany po tym starciu Nitro po tej walce udzielił kontrowersyjnego wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis