MMA PLBoksWilder zabiera głos: Dziękuję Tysonowi za wspaniałe historyczne wydarzenie!

Wilder zabiera głos: Dziękuję Tysonowi za wspaniałe historyczne wydarzenie!

Pojawiło się pierwsze oświadczenie Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO) po wielkim trzecim pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). Amerykanin postanowił pogratulować Brytyjczykowi. Amerykanin w ostatnim pojedynku robił – co mógł, aby odzyskać tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.

”Król Cyganów” po walce wspominał o zachowaniu swojego rywala… Nie było szacunku i podania sobie dłoni.

On po prostu nie potrafi przegrywać w boksie. Jestem pewien, że nie on pierwszy i nie ostatni. Ale ja zachowuje się przez całą karierę jak gentleman.

Wilder: Nauczyłem się, że czasami trzeba przegrać!

Tym razem Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) zaskoczył swoim zachowaniem. Mowa o oficjalnym oświadczeniu Amerykanina, który postanowił pogratulować Brytyjczykowi. Ponadto Wilder skomentował trzecią walkę na szczycie wagi ciężkiej.

To była piekielnie dobra walka! Przede wszystkim chcę podziękować Bogu za pozwolenie mi na oddanie światu kolejnej części siebie. To było napędzane pasją i determinacją. Chcę podziękować mojej ekipie i kibicom, którzy stali po mojej stronie. Kłamałbym gdybym stwierdził, że nie byłem rozczarowany wynikiem walki, ale przyszła refleksja. Widzę, że Bóg chciał, bym czegoś doświadczył i że jest to wspanialsze niż to, czego oczekiwałem. Nie wygraliśmy, ale ktoś mądry powiedział kiedyś, że zwycięstwa to lekcje. Nauczyłem się, że czasami trzeba przegrać, by odnieść zwycięstwo. Mimo że chciałem wygrać, bardziej ucieszyło mnie zwycięstwo kibiców. Mam nadzieję, że udowodniłem, iż jestem prawdziwym wojownikiem i prawdziwym królem tego sportu. Udowodniliśmy, że po próbach i udrękach można się zawsze podnieść, by żyć i znowu walczyć o to, w co się wierzy. Jako ostatnie, ale nie mniej ważne wysyłam gratulacje “Królowi Cyganów” Tysonowi Fury’emu. Gratuluję zwycięstwa i dziękuję za wspaniałe historyczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Zobacz także:

MMA-VIP 3 – gala Najmana w PPV – jak oglądać?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

Okniński o Jurasie: „Kiedy zaczęły się problemy finansowe to Juras narobił takiego gnoju, że prawie by mnie powiesili!” Co wy na to?

Łukasz „Juras” Jurkowski był kiedyś zawodnikiem trenowanym przez Mirosława Oknińskiego. Ich drogi rozeszły się jednak z różnych powodów – niekoniecznie sportowych. „Juras narobił takiego gnoju, że prawie by mnie powiesili” – opowiadał o Jurasie Okniński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis