MMA PLBoksWilder chce trzeciej walki z Furym! Kiedy zostanie aktywowany zapis kontraktowy?

Wilder chce trzeciej walki z Furym! Kiedy zostanie aktywowany zapis kontraktowy?

Foto: sport.onet.pl

Pojawiają się kolejne informacje dotyczące trzeciego starcia pomiędzy Tysonem Furym, a Deontayem Wilderem. Możliwe bowiem, że Amerykanin zdecyduje się aktywować umowę dającą mu szansę na odzyskanie tytułu.

Echa drugiego starcia pomiędzy Wilderem i Furym wciąż roznoszą się w bokserskim środowisku. Zdecydowana wygrana “The Gypsy Kinga” zaskoczyła fanów, gdyż 31-latek całkowicie zdominował, a później znokautował byłego już mistrza świata federacji WBC.

Wydawać by się mogło, że drugi pojedynek ostatecznie rozwiązał sprawę pomiędzy tą dwójką. Takiego zdania jest sam Fury, gdyż przymierza się on do innych pojedynków. Obecnie sporo plotek mówi, jakoby nowy czempion miał zmierzyć się Anthonym Joshuą.

Okazuje się, że być może sprawa na linii mistrz – “The Bronze Bomber” nie jest jeszcze zakończona. Amerykański pięściarz miał bowiem zapis w kontrakcie, gwarantujący mu okazję do rewanżu. Według informacji Wilder zamierza uruchomić tę klauzulę, choć aktualnie jeszcze do tego nie doszło.

Póki co klauzula na trzecią walkę z Tysonem Furym nie została aktywowana. Ale Deontay chce ją uruchomić. On chce tej trylogii

– powiedział prawnik boksera, Shelly Finkel.