MMA PLFAME MMAWiewór na temat Josefa Bratana, z którym zmierzy się na FAME Friday Arena 2: Przygłup, spięty, bez dystansu

Wiewór na temat Josefa Bratana, z którym zmierzy się na FAME Friday Arena 2: Przygłup, spięty, bez dystansu

Dzieje się w środowisku freak figtowym, zwłaszcza że za pasem gala FAME Friday Arena 2. Wiewiór, który zmierzy się na tej gali z Josefem Bratanem w mocnych słowach określił swojego najbliższego przeciwnika.

Wiewór na temat Josefa Bratan

Przypominamy, że gala FAME Friday Arena 2 odbędzie się już 29 września w Szczecinie. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Prezesa FEN Pawła Jóźwiaka ze współwłaścicielem FAME MMA – Michałem “Boxdelem” Baronem.

Z kolei starcie Bratana z Wiewiórem odbędzie się na zasadach K-1 i w małych rękawicach.

Wiewór na temat Josefa Bratana, z którym zmierzy się na FAME Friday Arena 2: Przygłup, spięty, bez dystansu

Maksymilian Wiewiórka udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portalu MMA Bądź Na Bieżąco, gdzie w krótkich słowach scharakteryzował swojego najbliższego rywala.

Wiewiór nie ma dobrego zdania o Bratanie:

“Taki przygłup. Po jego wypowiedziach i tak dalej można tak stwierdzić. Taki przygłup, spięty, bez dystansu, coś takiego. […] Zobaczymy jak będzie na konferencji, sam jestem ciekawy. On się tam odgrażał, na face to face: “Zobaczymy na konferencji, jak ci jebnę”. No to zobaczymy czy będzie taki twardy i wystartuje od razu do mnie.”

Przypominamy, że ostatnia walka Wiewióra w K-1 zakończyła się dramatycznie. Przegrał on walkę z Alanem Kwiecińskim przez potężne wysokie kopnięcie:

Josef Bratan z kolei jest niepokonany w walkach w klatce. Ostatni raz w środku oktagonu widziany był na gali FAME Friday Arena 1, która odbyła się 21 lipca. Wówczas znokautował tam Jakuba Nowaczkiewicza.

A Wy komu będziecie kibicować w walce Bratan vs Wiewiór na FAME Friday Arena 2?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis