MMA PLDon Kasjo“Wiewiór” zdradza kulisy sparingu z Don Kasjo! Król został pokonany?

“Wiewiór” zdradza kulisy sparingu z Don Kasjo! Król został pokonany?

Ostatnio gorąco było podczas ”face to face” choć nie przy walce Amadeusza Roślika z Mateuszem Gąsiewskim, a po telefonie ”Don Kasjo”. Od jakiegoś czasu obaj nie przebierają w słowach na swój temat.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” powiedział, że jeśli dostanie taką wypłatę jak za Normana Parke – to może zdecydować się na starcie z ”Ferrarim” w formule MMA. Trzeba przyznać, że zainteresowanie przy tym pojedynku byłoby naprawdę duże.

Wiewiór wypowiedział się o sparingu z Don Kasjo!

Na kanale ”Winny Live” pojawiła się krótka rozmowa z Maksymilian Wiewiórką, który został zapytany o sparing z ”Don Kasjo”. Przypomnijmy, że o tym sparingu wspominał ostatnio ”Ferrari” sugerując dobitną przegraną Kasjusza.

Kasjusz swój najbliższy pojedynek stoczy piętnastego maja. Będzie to wyczekiwane starcie z zawodnikiem UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w walce wieczoru zmierzy się z Normanem Parke, a w stawce kilogramowa sztabka złota.

Zobacz także:

Don Kasjo o Gamrocie: Kończę z nim temat, bo tak naprawdę on szuka atencji! To już koniec?

Kasjusz Życiński na swoim livie skomentował ostatnie słowa Mateusza Gamrota, który pojawił się na Kanale Sportowym. ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie da ”Gamerowi” zarobić.

Krycha UFC dostaje zgodę od FAME MMA! Będzie walka… na najbliższej gali FEN! Zaskoczeni?

FEN się zbroi! Jedna z czołowych federacji MMA w Polsce robi kolejny krok w celu zyskania nowych fanów. Tym razem Paweł Jóźwiak zdecydował się sięgnąć po gwiazdę Fame MMA.