MMA PLFAME MMA“Wiewiór” pierwszym takim zawodnikiem w FAME MMA?! Padły jasne słowa z jego strony!

“Wiewiór” pierwszym takim zawodnikiem w FAME MMA?! Padły jasne słowa z jego strony!

Już 14 maja na gali FAME MMA 14 w Krakowie Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka zmierzy się z Krystianem “Krychą UFC” Wilczakiem. Obecny mistrz organizacji w zapowiedzi ich pojedynku rzucił odważną deklarację, zdradzając swój najbliższy cel.

Wiewiór FAME MMA
Foto: Wiewiór FAME MMA

“Wiewiór” i “Krycha” spotkają się w klatce na FAME MMA 14, a stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półśredniej, której posiadaczem jest obecnie Maksymilian. Przypomnijmy, że w ostatnim pojedynku pokonał on Adriana “Polaka”, tym samym odbierając mu trofeum.

FAME MMA 14: “Wiewiór” – “Krycha UFC” o pas!

Teraz czeka go wyzwanie w postaci Wilczaka, który ma jeden z lepszych bilansów w całej organizacji FAME i jak najbardziej zasłużył na walkę o miano czempiona. “Wiewiór” jednak podważa umiejętności swojego oponenta.

Krycha dla mnie to przeciwnik, którego muszę pokonać, bo walka o pas mu się należy. Potem idę dalej. On na pewno dużo trenuje, dużo poświęca, ale nie powiedziałbym, że idzie mu to dosyć dobrze. Walczy paralitycznie.

– mówi Wiewiórka w zapowiedzi pojedynku.

Nie obeszło się bez odpowiedzi pretendenta, który jest pewny siebie i uważa, że wygra starcie.

Wydaje mi się, że już dawno przeskoczyłem Wiewióra. On ma potencjał i talent, ale dawno zatrzymał się na poziomie imprezowania. Nie będzie ciężko wygrać. […] Jestem o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Adrian [Polak] i o wiele bardziej niebezpiecznym.

– odpowiedział “Krycha”.

“Wiewiór” chce być podwójnym mistrzem FAME MMA!

Trudno wskazać jednoznacznego faworyta tej walki. Z pewnością można stwierdzić, że będzie to interesująca potyczka dwóch zawodników, którzy dorastali i nabierali doświadczenia wraz z rozwojem FAME MMA, ponieważ z organizacją są związani od początku.

“Wiewiór” traktuje ten bój jako niewielką przeszkodę do przeskoczenia. Zdradził, że jego celem na ten moment jest drugi pas mistrzowski.

Plan na przyszłość mam. Idę po drugi pas, chciałbym zdobyć dwa. Obronię ten pas i w przyszłości chciałbym spróbować zdobyć drugi pas. Nie mówię, że od razu w kolejnej walce. Być może najpierw kolejna obrona i później drugi pas.

– zaznaczył.

Gdyby udało się Wiewiórce zdobyć drugi pas FAME MMA, to zostałby pierwszym takim zawodnikiem w historii federacji. Czy uda mu się to?

Cała zapowiedź walki “Wiewiór” – “Krycha UFC” dostępna na YouTubie FAME MMA:

Zobacz także:

Były zawodnik MMA podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie!

To jest straszne… Siergiej Kolotsei były zawodnik MMA, a teraz dowódca rosyjskiej Gwardii Narodowej jest podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie. Kolotsei miał dokonywać egzekucji w Buczy – co potwierdzili świadkowie.

Kursy Superbet na galę UFC 274

Już w najbliższy weekend w Phoenix w stanie Arizona odbędzie się gala UFC 274. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

Na HFO 12 w Ostrołęce będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendą!

Już jutro, tj, w sobotę 7 maja w Ostrołęce odbędzie się gala największej polskiej organizacji stricte kickbokserskiej – HFO 12. Podczas niej będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendarnym Badrem Harim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis