MMA PLBez kategoriiWieści z Japonii!

Wieści z Japonii!

800px-itsukushima_torii_distance.jpg

Kilka uaktualnień z Japonii. Wejdź i sprawdź!

Walka Aoki vs Nagata odbędzie się na gali DREAM 4, pierwsza oficjalnie potwierdzona walka na tę galę.

———————————————————–

5/18 SENGOKU 3

Nowa walka:
Yuki Kondo 48-21-6 vs. 1-0-0 Roger Gracie

Wcześniej potwierdzone:

Josh Barnett 21-5-0 vs. 24-7-0 Jeff Monson
Kevin Randleman 16-12-0 vs. 8-2-2 Ryo Kawamura
Eiji Mitsuoka 12-5-2 vs. 5-0-0 Kwang Hee Lee
Satoru Kitaoka 19-8-9 vs. 7-4-1 Ian Schaffa
Yuki Sasaki 21-13-1 vs. 16-7-0 Jorge Santiago
Yoshihiro “Kiss” Nakao 6-1-0 vs. 9-1-0 Big Jim York
Mike Pyle 15-5-1 vs. 15-1-0 Dan Hornbuckle

——————————————————–

DREAM 3

Nowe pojedynki:

Nick Diaz 15-7-0 vs. 16-5-3 Katsuya Inoue
Jung Bukyung 0-2-0 vs. 13-9-0 Daisuke Nakamura
Jason Miller 20-5-0 vs. 2-3-0 Katsuyori Shibata
Melvin Manhoef 20-4-1 vs. Kim Dae Won
Takeshi Yamazaki 13-7-2 vs. TBA

Biorąc pod uwagę dodane pojedynki, karta rak wygląda:

Turniej LW druga runda:

Caol Uno 24-10-4 vs. 16-3-1 Mitsuhiro Ishida
Tatsuya Kawajiri 21-4-2 vs. 12-3-0 Luiz “Buscape” Firmino
Joachim Hansen 17-6-1 vs. 13-1-0 Eddie Alvarez
Katsuhiko Nagata 4-2-0 vs. Shinya Aoki

Welterweight Champion Eliminator:

Nick Diaz 15-7-0 vs. 16-5-3 Katsuya Inoue

Zwycięzca tej walki będzie walczył z Macha o tytuł WW.

Turniej MW runda pierwsza:

Jason Miller 20-5-0 vs. 2-3-0 Katsuyori Shibata

Turniej MW walka rezerwowa:

Melvin Manhoef 20-4-1 vs. Kim Dae Won

Walki nieturniejowe:

Jung Bukyung 0-2-0 vs. 13-9-0 Daisuke Nakamura
Takeshi Yamazaki 13-7-2 vs. TBA

————————————————————————————

DEEP 5/19

Walka o tytuł FW:

Masakazu Imanari 14-5-1 vs. 17-6-2 Dokonjonosuke Mishima

Walka o tytuł LW:

Kazunori Yokota 6-0-3 vs. 2-1-0 Pang Sung Hwan

Uczestnicy turnieju MW:

Yuya Shirai 12-5-0
Daijiro Matsui 10-18-4
Yuichi Nakanishi 7-7-3
Riki Fukuda 9-3-0

Walka rezerwowa turnieju MW:

Ryuta Sakurai 15-14-4 vs. 9-4-0 Young “RYO” Choi

Walki nieturniejowe:

Hidehiko Hasegawa 14-9-4 vs. 11-13-7 Hiroki Nagaoka
Koichiro Matsumoto 3-1-0 vs. 6-1-3 Yuki Ito
Katsunori Kikuno 6-1-1 vs. 3-2-1 Seigo Inoue
Jutaro Nakao 20-13-4 vs. 7-9-3 Shigetoshi Iwase
LUIZ 6-6-2 vs. 5-3-2 Toshikazu Iseno “ISE”
Noboru Onishi “The Nob-Rock” 1-1-1 vs. イムヒョンギュ(CMA KTT)

Future fight:

Muneyuki Sato 1-1-0 vs. Yasuhiro Kawasaki