MMA PLArchiwumFAME MMAWiemy kto będzie rywalem Tomasza Adamka w FAME? Będziecie zaskoczeni!

Wiemy kto będzie rywalem Tomasza Adamka w FAME? Będziecie zaskoczeni!

Tomasz Adamek wielokrotnie zapowiadał, że zamierza stoczyć swój pożegnalny pojedynek w boksie. Na przeszkodzie stanęła sytuacja na świecie z wirusem. Wszystko się oddaliło, ale teraz mamy jasność. ”Góral” podczas FAME Friday Arena 2 w Szczecinie został zapowiedziany jako nowy nabytek. Legenda polskiego boksu w przyszłym roku ma stoczyć dwie walki w freakowej organizacji.

Adamek

Adamek swój ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku. Była to walka w Chicago z niepokonanym Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Amerykanin przystępując do tego pojedynku był 40-kilogramów cięższy od naszego reprezentanta. Warto również dodać, że chwilę później u Millera pojawiły się potworne problemy po wpadce dopingowej.Środowisko różnie zareagowała na angaż Adamka. Jedni twierdzą, że wykorzystał moment na zarobienie większej gotówki, a drudzy twierdzą – że takie nazwisko nie powinno wystąpić w takim wydarzeniu.

Nie tak dawno głos zabrał były mistrz Dariusz Michalczewski, który w rozmowie z Sportowymi Faktami powiedział, że ”Góral” potrzebuje kasy.

Słyszałem, ale nie za bardzo wiem, jak to skomentować. Tomek podkreślał, że chce zrobić walkę pożegnalną, a tymczasem okazało się, że przed nim debiut w organizacji freakowej. Biorąc pod uwagę, że ma 46 lat, brzmi to niezbyt poważnie (…) Jeśli mam być szczery, w ogóle się tym nie interesuję. Można się tylko domyślać, co jest powodem tego powrotu. Tomek po prostu potrzebuje kasy. Nie oszukujmy się. Nikt w tym wieku i z takimi sukcesami nie wychodzi do ringu. Co mam powiedzieć? Trochę to słabe, ale każdy szuka biznesu na swój sposób. Cieszę się, że po karierze pomyślałem o przyszłości i nie muszę się wygłupiać. Jestem niezależny, znam swoją wartość i to mnie cieszy. W ringu osiągnąłem wszystko, broniłem pasa cztery razy więcej niż wszyscy polscy mistrzowie razem wzięci, a po karierze też się odnalazłem.

To będzie przeciwnik Adamka w FAME?

Tego nie możemy wykluczyć. Portal ringpolska.pl poinformował, że Paweł Tyburski jest jednym z kandydatów do walki z Tomaszem Adamkiem w organizacji FAME MMA. Będzie to oczywiście walka na zasadach boksu w dużych rękawicach.

”Księciuniu” z bardzo efektownej strony pokazał się na ostatniej gali PRIME SHOW MMA w Toruniu. Podopieczny Przemysława Szyszki wystąpił w main evencie, gdzie w boksie (w małych rękawicach) zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Tyburski kompletnie zdominował rywala. Nie brakowało za dużo, aby już w pierwszej rundzie Paweł cieszył się ze zwycięstwa przed czasem. ”Tybori” ostatecznie w drugiej rundzie zastopował oponenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis