MMA PLBoksWiemy kiedy Tomasz Adamek wraca na ring! ”Góral” nie wyklucza jeszcze paru walk!

Wiemy kiedy Tomasz Adamek wraca na ring! ”Góral” nie wyklucza jeszcze paru walk!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) mimo 44-wiosen na karku nie wyklucza, że stoczy jeszcze parę walk! Przypomnijmy, że ”Góral” miał odnotować ostatnią pożegnalną walkę, ale jak widać plany uległy zmianie.

Wojownik pochodzący z Żywca ostatni pojedynek stoczył w październiku 2018 roku. Dla Adamka po trzech zwycięstwach z rzędu była to następna szansa, która mogłaby spowodować, że o ”Góralu” znów będzie głośno! Polak nie będzie jednak dobrze wspominał walki w Chicago.

Adamek już w drugiej odsłonie został znokautowany z rąk niepokonanego Jarella Millera (23-0-1, 20 KO). Od początku kluczowe były gabaryty. Podczas pojedynku mogliśmy mieć wrażenie, że Amerykanin walczy z zawodnikiem z niższej kategorii wagowej. Nic w tym dziwnego, bo Miller był cięższy od Adamka o ponad 40-kilogramów.

Dodać trzeba, że po tej walce zaczęły się ogromne problemy ”Big Baby”, który wpadł na dopingu i został zawieszony. Wspominało się o  powrocie, ale nie będzie to możliwe.. Wydaje się, że Miller już definitywnie przekreślił swoje szanse na dużą walkę.

Tomasz Adamek wraca w czerwcu!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) swój następny pojedynek stoczy w 2021 roku na jednej z przyszłych gal Polsat Boxing Night. 44-latek w programie TVP Ring zdradził, że do ringu wejdzie w czerwcu. To nie koniec, bo ”Góral” nie wyklucza, że stoczy jeszcze parę walk.

Wejdźmy do ringu w połowie czerwca, zobaczymy, jak się będę czuł, nie ma co jeszcze mówić o nazwiskach rywali na kolejne walki (…) Badania porobione, pierwsza klasa, tylko wychodzić do ringu i się bić.

Adamek swoją ostatnią walkę w Polsce stoczył w kwietniu 2018 roku. Adamek w Częstochowie porozbijał Joeya Abella (35-11, 33 KO), który jeszcze parę miesięcy wcześniej brutalnie znokautował Krzysztofa Zimnocha. Tomasz w tym pojedynku zaprezentował się z świetnej strony. Wojownik z Żywca ostatecznie w siódmej odsłonie odprawił reprezentanta Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także:

Nowy raper w FAME MMA? Malik Montana: Były prowadzone rozmowy!

Malik Montana będzie nowym nabytkiem FAME MMA? Popularny raper zdradził, że były już prowadzone rozmowy, lecz jest jedno ”ale”

Don Kasjo wolałby Parke niż Khabiba! Dlaczego?

Don Kasjo zdradził, że wolałby zmierzyć się z Normanem Parke niż Khabibem Nurmagomedovem. Dlaczego? Sami zobaczcie..