MMA PLFAME MMAWiemy kiedy FAME MMA 9! Znamy też pierwsze nazwiska na gali!

Wiemy kiedy FAME MMA 9! Znamy też pierwsze nazwiska na gali!

Foto: FAME MMA

To już oficjalnie! Wiemy kiedy odbędzie się gala FAME MMA 9! Data kolejnej edycji walk celebrytów oraz pierwsze nazwiska uczestników gali FAME MMA 9 są już oficjalnie znane!

Jak zwykle organizatorzy FAME MMA zadbają o to, by przykuć uwagę jak największej ilości ludzi. W rozpisce wydarzenia już teraz bowiem znajdują się pojedynki o pas mistrzowski czy walka z udziałem rapera.

W karcie walk znajdzie się także miejsce dla zawodniczki, która miała wystąpić na ostatniej gali FAME MMA 8, ale wówczas nie znaleziono jej na czas przeciwniczki.

Znamy pierwsze nazwiska na gali FAME MMA 9!

Można już oficjalnie potwierdzić – gala FAME MMA 9 odbędzie się 6 marca. Miejsce wydarzenia oraz to, czy będzie ona dostępna dla kibiców nie jest jeszcze znane. Wszystko zależy bowiem od rozwoju sytuacji pandemicznej w naszym kraju.

W karcie walk wydarzenia znajduje się już kilka nazwisk.

Na ostatniej gali potwierdzono pojedynek o mistrzowski pas FAME MMA między Marcinem Malczyńskim a Jakubem “Kubańczykiem” Flasem.

Na dodatek w rozpisce znajduje się miejsce dla rapera – Patryka “Kizo” Wozińskiego. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Na FAME MMA 9 zobaczymy także Karolinę Brzuszczyńską, czyli “Way of Blonde”, która miała wystąpić na poprzedniej gali, ale wówczas nie zakontraktowano dla niej na czas rywalki. Teraz będzie miała okazję zaprezentować się fanom FAME MMA.

W rozpisce FAME MMA 9 znajdują się także: Patryk Domke, Arkadiusz Tańczula i Mateusz Murański. Tańcula i Murański mają skrzyżować ze sobą rękawice.

O kolejnych zestawieniach na galę FAME MMA 9 będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Apel o pomoc Kamilowi! Licytacja wśród uznanych pięściarzy trwa!

Kamil Stawiarz ma już za sobą osiem operacji, ale w dalszym ciągu potrzebuje pomocy. Chodzi o rekonstrukcję małżowiny usznej! Już pierwsze jedenaście miesięcy życia Kamil spędził w szpitalu. Lekarze w tym czasie aż trzykrotnie przywrócili go do życia.. Pomóżmy! 

Michał Kita o FAME MMA: Jeżeli ja słyszę o walkach MMA i mnie porównują do laski, która komuś…

Michał Kita (20-11-1) już w najbliższą sobotę stoczy ważny pojedynek. 40-latek podczas KSW 57 stanie przed szansą mistrzowską. ”Masakra” zmierzy się z mistrzem Philem De Friesem (18-6), który po raz czwarty będzie bronił tytułu.