MMA PLDon KasjoWiemy kiedy FAME MMA 10! Don Kasjo i Norman Parke w walce wieczoru!

Wiemy kiedy FAME MMA 10! Don Kasjo i Norman Parke w walce wieczoru!

Wiemy kiedy gala FAME MMA 10! Impreza, którą przełożono z kwietnia już oficjalnie ma nową datę organizacji! W walce wieczoru zobaczymy długo wyczekiwane starcie bokserskie między jednym z najbardziej popularnych youtuberów w kraju i byłym zawodnikiem UFC!

Wiemy kiedy FAME MMA 10! Don Kasjo i Norman Parke w walce wieczoru!

Jubileuszowa, bo 10 już gala FAME MMA odbędzie się 15 maja. Walką wieczoru będzie starcie bokserskie między Don Kasjo a Normanem Parkiem! Datę gali i main event wydarzenia został już oficjalnie ogłoszony przez organizatorów!

Będzie to zatem pojedynek, o który Don Kasjo długo apelował. Jeden z największych gwiazdorów FAME MMA chciał w następnym starciu zawodnika z przeszłością w UFC, by udowodnić niedowiarkom, że jego umiejętności bokserskie stoją na dużym poziomie. Wcześniej Don Kasjo dostał Marcina Najmana, który w konfrontacji bokserskiej z yooutuberem zaczął przewracać i kopać przeciwnika, za co został zdyskwalifikowany.

Jego następnym przeciwnikiem będzie Norman Parke. Były zawodnik UFC i “odwieczny” rywal Mateusza Gamrota w KSW, który napsuł “Gamerowi” sporo nerwów.

Panowie zmierzą się w walce wieczoru gali FAME MMA 10, którą zakontraktowano w formule pięściarskiej.

Informacje o kolejnych zestawieniach na galę FAME MMA 10 będziemy podawać na bieżąco na łamach naszego portalu.

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

Konferencja prasowa przed UFC 260 na żywo do 22:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przed kolejną numerowaną galą największej organizacji MMA na świecie – UFC 260.

Innowacja, której w sporcie jeszcze nie było! CAGE BOX, czyli walka w najmniejszym ringu świata

EFM SHOW szykuje wielką niespodziankę dla wszystkich fanów sportów walki. Podczas Gali 9 kwietnia będzie można zobaczyć rywalizację w najmniejszym ringu świata – CAGE BOX.