MMA PLHighleagueWiemy, kiedy do klatki wróci Denis Załęcki! “Bad Boy” zdradził to w wywiadzie!

Wiemy, kiedy do klatki wróci Denis Załęcki! “Bad Boy” zdradził to w wywiadzie!

Denis Załęcki nie może zaliczyć do udanych ostatniego występu na High League 3: Extra. Przegrał z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem przez jednogłośną decyzję sędziów. W wywiadzie po walce, zdradził, kiedy stoczy kolejny pojedynek.

Wiemy, kiedy do klatki wróci Denis Załęcki!
Foto: YouTube/MMAplTV

Przypomnijmy, że pierwotnie Załęcki oraz Kubiszyn mieli zmierzyć się na gali High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jednak ze względów bezpieczeństwa walka pierwotnie została przesunięta na koniec karty, a następnie poprzez interwencję policji została przełożona.

Koniec końców panowie zmierzyli się ze sobą w odsłonie High League 3: Extra, która miała miejsce w poniedziałek, 20 czerwca, w opuszczonej fabryce FSO Żerań.

High League: Kiedy zawalczy Denis Załęcki?

Starcie trwało pełne trzy rundy, po których sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo “Don Diego”. Mimo to pierwsza runda była łupem “Bad Boy’a”, kolejne dwa starcia należały do najlepszego zawodnika GROMDA.

W wywiadzie po walce Denis Załęcki nie krył rozczarowania swoją postawą. Zdradził dziennikarzom, kiedy ponownie zobaczymy go w klatce.

Mam kontrakt w High League jeszcze na jedną walkę. Zawalczę we wrześniu na High League 4.

– zdradził.

Gala High League 4 odbędzie się 17 września w Gliwicach. Poza występem torunianina karta walk nie jest znana.

To będzie trzeci pojedynek “Bad Boy’a” we wspomnianej organizacji. Pierwszy bój stoczył na evencie nr 2 w Krakowie, gdzie na zasadach K-1 pokonał Alana Kwiecińskiego.

Pełny wywiad Denisa Załęckiego po gali High League 3: Extra można zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis