MMA PLClout MMAWiemy ile Tomasz Hajto zarobił za walkę na Clout MMA 1! Wielka kasa dla byłego reprezentanta Polski!

Wiemy ile Tomasz Hajto zarobił za walkę na Clout MMA 1! Wielka kasa dla byłego reprezentanta Polski!

Za nami gala, która odbiła się w środowisku bardzo szerokim echem! Na gali Clout MMA 1 kibice sportów walki i freak fightów mieli niemal wszystko, czego tylko sobie zapragnęli. Jedną z walk było starcie byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej – Tomasza Hajto. Dzisiaj już wiemy ile wspomniany Tomasz Hajto zarobił na swojej walce.

Ile Tomasz Hajto zarobił za walkę na Clout MMA 1

Popularny komentator i twórca powiedzenia “truskawka na torcie” zdecydował się wejść do klatki na walkę z byłym siatkarzem, który bardzo poważnie potraktował przygotowania do walki na gali Clout MMA 1.

Przeciwnikiem Hajty był Zbigniew Bartman, a ich walka była bardzo efektowna w pierwszej rundzie, a zakończyła się w drugiej odsłonie przez poddanie w wykonaniu byłego już siatkarza:

Ile Tomasz Hajto zarobił za walkę na Clout MMA 1?

Mimo przegranej, Tomasz Hajto w licznych opiniach kibiców pokazał się w walce z Bartmanem z bardzo dobrej strony. Były już piłkarz na pewno pozostawił po sobie dobre wrażenie, a kibice ponownie będą chcieli zobaczyć go w klatce.

My natomiast wiemy już ile mniej więcej zarobił Hajto na swoim występie na Clout MMA 1.

Sławomir Peszko, czyli jeden z naczelnych postaci całej nowej organizacji freakowej, w programie Foot Truck zdradził o jakiej gaży mówimy w kontekście walki Hajty.

Były piłkarz wszedł bowiem do klatki organizacji Clout MMA 1 za bagatela około… 400 tysięcy złotych, co stanowi bardzo dobre wynagrodzenie za walkę w formule mieszanych sztuk walki.

Jak myślicie, czy widząc taką formę Tomasza Hajty na Clout MMA 1 i wiedząc na jakie zarobki może on liczyć, to czy zobaczymy go ponownie w klatce?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis