MMA PLBoksWiemy, ile PPV sprzedała walka Paul-Diaz. Będziecie zaskoczeni!

Wiemy, ile PPV sprzedała walka Paul-Diaz. Będziecie zaskoczeni!

5 sierpnia w Dallas odbyła się gala boksu, na której Nate Diaz zmierzył się Jake’iem Paulem. Popularny YouTuber pokonał na punkty byłego zawodnika UFC.

Ile PPV Diaz vs Paul
Foto: KEVIN JAIRAJ, USA TODAY SPORTS

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych. Bramka z pojedynku osiągnęła drugie najwyższe wpływy w historii gal sportów walki organizowanych w American Airlines Center. Informacje podał Aaron Bronsteter – dziennikarz TSN Sports.

PPV również osiągnęło zadowalający wynik. Według nieoficjalnych informacji na bokserską walkę Nate Diaza z Jake’iem Paulem – sprzedano 520 tysięcy Pay-Per-View. Jest to nieco gorszy wynik od lutowej walki Paul vs. Fury, wówczas rozeszło się 800 tysięcy subskrypcji.

ZOBACZ TAKŻE: “Nowa generacja kontra weteranka” – Karolina Kowalkiewicz otrzymała wyzwanie w UFC!

W przyszłość może odbyć się rewanż, ale tym razem w MMA. Jake Paul związał się z organizacją PFL, gdzie ma zadebiutować we wszechstylowej walce wręcz. Za owe starcie „Kłopotliwy dzieciak” zaproponował Diazowi 10 milionów dolarów. Stocktończyk przystał na tę propozycję, jednak pod jednym warunkiem. Wydarzenie ma być współtworzone z Real Fight Inc.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis