MMA PLBoksWiemy gdzie i z kim zmierzy się Kamil Łaszczyk w następny pojedynku!

Wiemy gdzie i z kim zmierzy się Kamil Łaszczyk w następny pojedynku!

Już oficjalnie! Wiemy, kiedy i z kim zmierzy się z Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) w swoim kolejnym pojedynku w boksie zawodowym. ”Szczurek” jest po udanym debiucie w MMA i w freakowej organizacji. Łaszczyk tuż po walce nie wykluczał, że jeszcze spróbuje swoich sił w freak fightach.

Łaszczyk

Być może rewanż z Amadeuszem Roślikiem tylko tym razem w formule K-1? Taką opcję proponował doświadczony pięściarz. ”Ferrari” w tamtym momencie nie wyrażał dużego zainteresowania walką w takiej formule, a bardziej napierał na rewanż w MMA.

Jak widać spięcie pomiędzy Ferrarim, a Łaszczykiem dalej trwa – co mogliśmy zobaczyć po wypowiedzi podopiecznego Mirosława Oknińskiego w materiale 6PAK tv.

Ogólnie, ja myślę, że moglibyśmy go u nas na sali zatrudnić jako mopa do wycierania podłogi, bo całą walkę wycierałem nim podłogę.

Znamy szczegóły!

Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) wraca na ring już piętnastego kwietnia na gali MB Boxing Night 15 w Zgorzelcu. Przeciwnikiem ostatniego pogromcy ”Ferrariego” będzie reprezentant Ghany – Patrick Ayi Aryee (22-2-2, 13 KO).

Szczurek wraca do ringu! 🥊 Kamil Łaszczyk wystąpi na gali MB Boxing Night 15 💥🇵🇱 Kamil Łaszczyk (32-0) 🆚 Ayi Aryee (22-2-2) 🇬🇭⚖️ waga super piórkowa, 8 rund🌃 Zgorzelec💻 TVP Sport 🎫 ebilet.pl

Posted by MB Promotions on Monday, March 6, 2023

Polak zapewniał, że dalej ma aspiracje mistrzowskie. Łaszczyk ma nadzieje, że po kolejnym zwycięstwie dostanie szansę na duży pojedynek.

Pięściarz z Ghany prawie wszystkie swoje pojedynki toczył w ojczyźnie. Ostatnie walki Ayi stoczył w Dubaju, Kongo oraz Nigerii. 27-latek ostatni raz w ringu zameldował się w styczniu tego roku, gdy po 8-rundach zremisował z rodakiem Brightanem Ayalą.

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis